Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
Xtreme Collxtion... Komentator: Luka Potočnik.
07:15
Avstralska liga... Komentator: Luka Cotič.
09:15
NCAA... Komentator: Gregor Žvab.
11:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
13:00
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
13:30
Pokal šestih narodov... Komentator: Mitja Hozjan.
15:15
Pokal šestih narodov... Komentator: Grega Sever.
17:15
Pokal šestih narodov... Komentator: Grega Sever.
19:00
TV Shopping
19:30
NHL... Komentator: Uroš Puš.
21:30
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
23:15
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
01:00
Češka liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
03:00
Avstralska liga... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
NCAA... Komentator: Robert Kukovica.
06:45
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
07:15
Avstralska liga... Komentator: Luka Potočnik.
09:15
NCAA... Komentator: Gregor Žvab.
11:00
Pokal šestih narodov... Komentator: Grega Sever.
13:00
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
13:30
Ligue 1... Komentator: Gregor Gajšek.
15:15
Ligue 1... Komentator: Primož Podsedenšek.
17:15
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
19:00
TV Shopping
19:30
NHL... Komentator: Primož Podsedenšek.
21:30
Ligue 1... Komentator: Luka Cotič.
23:15
Ligue 1... Komentator: Primož Podsedenšek.
01:15
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
03:00
Avstralska liga... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
06:45
Xtreme Collxtion... Komentator: Luka Potočnik.
07:15
Avstralska liga... Komentator: Luka Cotič.
09:15
NCAA... Komentator: Robert Kukovica.
11:00
Češka liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
13:00
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
13:30
Ligue 1... Komentator: Primož Podsedenšek.
15:30
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
17:15
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
19:00
TV Shopping
19:30
NHL... Komentator: Uroš Puš.
21:30
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
23:15
Svetovni pokal... Komentator: Robert Kukovica.
01:15
Pokal šestih narodov... Komentator: Grega Sever.
03:00
Avstralska liga... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Pokal šestih narodov... Komentator: Mitja Hozjan.