Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
08:00
Otroško srce, diplomski koncert Jakoba Ježa in OPZ Cicido
08:45
Potovanje po vesolju zdravja, z Ivo in Olijem, izobraževalna oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5920. informativna oddaja
10:00
Novosti na knjižnem trgu
10:30
Zajtrk pr Andreji: Ditka
13:15
Slovesnost ob odprtju prizidka k ZD Radovljica
13:25
Mura Raba tour, oddaje o zamejcih
14:45
Sledi korakov: Marjan Podobnik
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:40
Skrbimo za zdravje: Multipla skleroza, izobraževalna oddaja
16:30
Teden vseživljenjskega učenja, 2. del
17:40
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:30
SBJ odprla prenovljeno fizioterapijo, reportaža
18:40
Gorenjska poročila, 5920. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Slovenska čebelarska dediščina, dokumentarna oddaja
21:00
Slovesnost ob odprtju prizidka k ZD Radovljica
21:40
Gorenjska poročila, 5920. informativna oddaja
21:55
Tek gorenjskih bolnišnic, reportaža
22:00
Kasaške dirke po Sloveniji
22:20
Razstava in predstavitev knjige Slovenski izgnanci
23:40
Gorenjska poročila, 5920. informativna oddaja
00:00
Ne vrag, le sosed je mejak, posnetek proslave
02:40
Videostrani
08:00
Ekonagajivček, otroška oddaja
08:30
Cici koncert, posnetek
09:40
Gorenjska poročila, 5916. informativna oddaja
10:00
Skrbimo za zdravje: Multipla skleroza, izobraževalna oddaja
11:30
Vsi smo Kranjska Gora: Lea Svrzikapa
12:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
13:35
Sledi korakov: Marjan Podobnik
15:50
Starodobnik TV, oddaja
16:50
Dora: Aleksander Čeferin, pogovorna oddaja
17:50
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5917. informativna oddaja
19:00
Razstava in predstavitev knjige Slovenski izgnanci
20:00
10. obletnica podjetja Damatech, posnetek
20:40
Gostilna pr'Francet, zabavno-glasbena oddaja
21:30
40 let Društva paraplegikov Gorenjske, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5918. informativna oddaja
22:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
22:20
Eko praznik v Radovljici, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5919. informativna oddaja
00:00
Predsavitev pesniške zbirke Amfore
01:30
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Želva, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5920. informativna oddaja
10:00
Zaključni nastop plesno glasbenih animacij
11:00
Dora: Aleksander Čeferin, pogovorna oddaja
12:00
60. let Ljudske univerze Radovljica, reportaža
12:20
Videostrani
14:00
Teden vseživljenjskega učenja, 1. del
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:50
Slovesnost ob odprtju prizidka k ZD Radovljica
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Zajtrk pri Jerneji: Ditka
18:00
Tek gorenjskih bolnišnic, reportaža
18:40
Gorenjska poročila, 5921. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
Finalna prireditev Miss Slovenije
20:40
Sledi korakov: Marjan Podobnik
21:40
Gorenjska poročila, 5921. informativna oddaja
22:00
10. obletnica podjetja Damatech, posnetek
22:35
40 let Društva paraplegikov Gorenjske, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5921. informativna oddaja
00:00
HDD SIJ Acroni Jesnice: HC Pustertal Wolfe, hokejska tekma
01:00
Videostrani