Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:15
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
07:15
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
08:15
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
09:15
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič in Nejc Komidar.
10:15
Worldies... Komentator: Gregor Žvab.
10:30
Dirka po Hrvaški... Komentator: Gregor Žvab.
11:30
Bundesliga... Komentator: Grega Sever.
13:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
14:55
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
16:45
Rally of Morocco... Komentator: Gregor Žvab.
17:15
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
17:35
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
18:40
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
19:45
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
20:50
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
21:55
EHF Liga prvakinj... Komentator: Grega Sever.
23:25
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
01:15
Španska liga... Komentator: Luka Cotič.
03:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič.
06:00
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič.
07:00
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič.
08:00
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič.
09:00
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
10:00
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:00
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
12:00
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
12:55
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
14:00
Worldies... Komentator: Gregor Žvab.
14:10
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
15:15
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
16:55
EHF Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
18:55
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
20:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
22:15
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič.
23:15
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
01:15
Ligue 1... Komentator: Grega Sever.
03:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
Avstralska liga... Komentator: Grega Sever.
06:45
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
07:15
Avstralska liga... Komentator: Luka Cotič.
09:15
Avstralska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:15
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
12:15
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
13:15
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič.
14:15
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
15:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
17:15
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
18:45
SEHA Liga... Komentator: Luka Potočnik.
20:15
EHF Liga prvakinj... Komentator: Grega Sever.
21:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
23:15
NHL... Komentator: Uroš Puš.
01:15
Ligue 2... Komentator: Uroš Puš.
03:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
05:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.