Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
08:15
EHF Liga prvakinj... Komentator: Žiga Ikič.
09:45
Bundesliga... Komentator: Grega Sever.
11:15
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
12:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
14:15
Ultimate Rush... Komentator: Marko Premrl.
14:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Gregor Gajšek.
16:15
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
18:00
Kvalifikacije za EHF pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
19:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Grega Sever.
21:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
23:00
Slovenska liga... Komentator: Gregor Žvab.
00:45
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
01:15
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Shanghai Criterium... Komentator: Robert Kukovica.
04:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Luka Potočnik.
04:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Žiga Ikič.
06:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Gregor Gajšek.
08:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Gregor Gajšek.
09:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
12:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
14:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Gregor Gajšek.
15:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Grega Sever.
17:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Luka Potočnik.
17:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
17:55
CHL Liga prvakov... Komentator: Luka Cotič.
20:30
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
22:30
ISSF Finale svetovnega pokala Putian... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
23:30
ISSF Finale svetovnega pokala Putian... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
00:30
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
01:30
Turška liga... Komentator: Blaž Magdič.
03:15
Turška liga, ženske... Komentator: Blaž Magdič.
05:00
Turška liga... Komentator: Blaž Magdič.
06:45
NHL... Komentator: Uroš Puš.
08:45
SEHA Liga... Komentator: Luka Potočnik.
10:15
SEHA Liga... Komentator: Lojze Grčman.
11:45
CHL Liga prvakov... Komentator: Luka Cotič.
13:30
Slovenska liga... Komentator: Gregor Žvab.
15:15
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
16:55
Turška liga... Komentator: Blaž Magdič.
18:55
EHF Liga prvakov... Komentator: Grega Sever.
20:40
Francoska liga... Komentator: Lojze Grčman.
22:30
ISSF Finale svetovnega pokala Putian... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
23:15
ISSF Finale svetovnega pokala Putian... Komentator: Žiga Ikič in Robert Ferenčak.
00:00
Shanghai Criterium... Komentator: Robert Kukovica.
01:00
Avstralska liga... Komentator: Luka Cotič.
03:00
Avstralska liga... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Turška liga... Komentator: Blaž Magdič.