Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Morphed by Tero Saarinen, Tero Saarinen Company - Théâtre national de Chaillot
09:30
Borrowed Lights by Tero Saarinen, Boston Camerata
10:45
Gautier Capuçon and Frank Braley play Beethoven at the Philharmonie de Paris
12:15
InterMezzo
12:30
The Magic Flute by Mozart at La Monnaie, Brussels
15:30
InterMezzo
16:30
Alexandre Bloch and the Orchestre National de Lille: Brahms, Ravel
18:15
Keith Lockhart and the Orchestre National de Lille: Attahir, Reich, Glass
19:35
InterMezzo
20:30
Mendelssohn's Symphonies nos.2 & 3 by Yannick Nézet-Séguin and the Chamber Orchestra of Europe
22:25
Vincent Boucher plays Bach, Daquin and Scarlatti
23:30
Edmar Castadena - Festival International de Jazz de Montréal
00:15
Brad Mehldau, Three pieces after Bach
01:40
Ambrose Akinmusire - Montreux Jazz Festival
03:05
Steve Coleman & the Council of Balance - La Villette jazz festival
04:20
Dizzy Gillespie - Brussels 1958
05:00
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Don Giovanni by Mozart in Fontainebleau
10:55
Jean-Guihen Queyras and Alexandre Tharaud: Bach, Shostakovich, Berg, Brahms
12:05
InterMezzo
12:30
Tugan Sokhiev and the Capitole de Toulouse: Berlioz, Saint-Saëns, Shostakovich, Debussy
14:25
Happy birthday Mr Salonen!
15:55
InterMezzo
16:30
Le Roi Arthus by Chausson at the Opéra national de Paris
19:15
InterMezzo
20:30
Onegin by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
21:55
Beyond Sin by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
23:20
InterMezzo
23:30
Marianne Trudel - Upstairs, Montreal
00:30
The Sound of New York, Greg Osby
01:05
Jacob Collier - Montreux Jazz Festival
02:05
Dave Holland 'Prism' - Jazz en Tete
03:15
Kneebody - Jazz a la Villette
04:10
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Mariss Jansons and the Bavarian Radio Symphony Orchestra with Daniel Barenboim: Beethoven, Prokofiev
10:15
Mariss Jansons and the Bavarian Radio Symphony Orchestra: Strauss and Dvořák
12:10
InterMezzo
12:30
The Tatarstan National Symphony Orchestra plays Scriabin, Prokofiev, Rachmaninov and Tchaikovsky
13:50
Sacred and secular music by Buxtehude with Vox Luminis and Ensemble Masques
15:10
InterMezzo
16:30
The Sound of New York, Greg Osby
17:00
The Messenger Legacy - Jazz en Tete
18:02
Christian Arming and the Orchestre Royal Philharmonique de Liege: Strauss, Walton, Rachmaninov
19:35
InterMezzo
20:30
Wozzeck by Alban Berg at De Nationale Opera, Amsterdam
22:15
Jean-Guihen Queyras and Alexandre Tharaud: Bach, Shostakovich, Berg, Brahms
23:40
Brian Browne Trio - Upstairs, Montreal
00:45
Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
01:45
The Sound of New York, Theo Croker
02:20
Richard Bona & Mandekan Cubano - Montreux Jazz Festival
03:25
Shabaka and the Ancestors - Montreux Jazz Festival
05:00
The Sound of New York, Bilal
05:30
InterMezzo