Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:50
InterMezzo
09:00
Le Poeme Harmonique and Vincent Dumestre at the Misteria Paschalia Festival: Purcell, Clarke
10:10
The Pastoral by Thierry Malandain - Théâtre National de Chaillot
11:30
Misteria Paschalia: Sacred works by Antonio Nola
12:30
Lady Macbeth of Mtsensk by Shostakovich at the Opéra de Paris
15:30
InterMezzo
16:00
Chris Potter Trio featuring James Francies & Eric Harland - Jazz a Porquerolles
16:55
Emile Parisien, Vincent Peirani - 'File under Zawinul' - Jazz a Vienne
17:55
Paul Lay Trio - Deep Rivers
18:55
Valery Gergiev and the Munich Philharmonic: Prokofiev, Strauss and Tchaikovsky
20:25
InterMezzo
20:30
The Rake's Progress by Stravinsky at the Glyndebourne Festival
22:52
InterMezzo
23:30
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Knussen, Turnage, Elgar, Vaughan Williams
00:45
Rymden - Tourcoing Jazz festival
01:45
Princess, S.Olivia, S. Abbuehl & E. Perraud - Jazz a Porquerolles
02:45
Panorama circus feat. Logan Richardson & Médéric Collignon - Jazz a Porquerolles
03:45
Esbjörn Svensson Trio at Nalen, Stockholm
05:20
Damn'co - Jazz sous les pommiers
06:35
InterMezzo
06:50
Berlioz : La Damnation de Faust by Les Siecles and François-Xavier Roth
09:00
Rinaldo Alessandrini and the Concerto Italiano: Vivaldi, Leo, Bononcini
10:00
Le Poeme Harmonique and Vincent Dumestre at the Misteria Paschalia Festival: Purcell, Clarke
11:15
Paul Lay Trio - Deep Rivers
12:30
Mozart's La Clemenza di Tito at the Grand Théâtre de Geneve
14:50
InterMezzo
16:00
Allegria by Kader Attou - Théâtre national de Chaillot
17:10
InterMezzo
19:20
Ian Bostridge, John Butt and the Dunedin Consort at the Misteria Paschalia Festival: Haendel
20:25
InterMezzo
20:30
Les Siecles and François-Xavier Roth : Beethoven's Symphonies No.5 & 7
21:48
Brahms and Strauss by the Orchestre National du Capitole de Toulouse, Kazuki Yamada and Adam Laloum
23:37
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Birtwistle, Holst, Turnage, Britten
01:05
Panorama circus feat. Logan Richardson & Médéric Collignon - Jazz a Porquerolles
02:05
Hugh Coltman - Jazz in Marciac
03:10
Esbjörn Svensson Trio at Nalen, Stockholm
04:50
Princess, S.Olivia, S. Abbuehl & E. Perraud - Jazz a Porquerolles
05:50
Cory Henry & the Funk Apostles - Jazz a Vienne
07:15
InterMezzo
09:00
Une autre passion by Pontus Lidberg, Grand Théâtre de Geneve Ballet
10:30
Berlioz : La Damnation de Faust by Les Siecles and François-Xavier Roth
13:00
Marin Alsop, Khatia Buniatishvili and the Orchestre de Paris : Beethoven, Shostakovich
14:35
Rinaldo Alessandrini and the Concerto Italiano: Vivaldi, Leo, Bononcini
15:40
InterMezzo
16:15
Norma by Bellini at the Royal Opera House
18:55
François-Xavier Roth and the London Symphony Orchestra: Wagner, Lalo, Debussy, Massenet
20:25
InterMezzo
20:31
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Dutilleux, Holst
22:10
Tribute to Henri Dutilleux by Lisa Batiashvili, Valeriy Sokolov, Gérard Caussé, Gautier Capuçon
23:45
François-Xavier Roth and the London Symphony Orchestra: Wagner, Lalo, Debussy, Massenet
01:20
Damn'co - Jazz sous les pommiers
02:35
Robin McKelle - Jazz a Vienne
03:50
Paul Lay Trio - Deep Rivers
04:50
Bugge Wesseltoft's New Conception Of Jazz - Jazz Fest Sarajevo