Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
AKTUALNO: Ob svetovnem dnevu živali
11:15
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka: Kaj prinaša srečo?
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Andrej Medved (17)
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA: ans. Gadi
21:15
Regionalne novice
21:20
Kmetijski razgledi
21:50
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Andrej Medved (17)
21:55
Videospot dneva
22:00
Iz oddaje Dobro jutro
22:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:15
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
Dober pogled, oddaja o lovcih in lovstvu
10:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
10:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:20
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš maš: Zasebni muzej Tonija Štrigla
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Milan Dekleva - Vermeerjev smeh (18)
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: Baltske države
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN: Neisha in Kranjci, Dare Akustic
22:05
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Milan Dekleva - Vermeerjev smeh (18)
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš: Zasebni muzej Tonija Štrigla
09:40
Jutranji pogovori 1
11:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka: Kaj prinaša srečo
18:40
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Iztok Osojnik - Viktoria Dance 1 (20)
18:45
Dotiki gora: Logarska peč in Strelovec (139)
19:10
Vrtnarski kotiček
19:20
Videospot dneva
19:25
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2699. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Večer glasbe Lojzeta Slaka - 1. del
21:55
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Iztok Osojnik - Viktoria Dance 1 (20)
22:00
Popotniške razglednice: Baltske države
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Nočni program