Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
08:00
Blejski zlati mikrofonček, 3. del glasbene prireditve
08:45
Mi znamo, 9. del otroške serije
09:00
Ekonagajivček: Voda, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5660. informativna oddaja
10:00
Varuhinja človekovih pravic na obisku v MOK, reportaža
10:35
Kranj pravo kolesarsko mesto, reportaža
10:50
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:15
Novosti na avtomobilističnem trgu, reportaža
13:25
Kasaške dirke po Sloveniji, reportaža
14:45
Pogovor z direktorjem Komunale Kranjska Gora
15:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
15:40
Valeta 2018 OŠ Preddvor, generacija 2003, posnetek
16:00
Otvoritev obvoznice Lipce, reportaža
16:20
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
17:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:30
Čira čara, otroška oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5660. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
20. let Črnogorskega društva Morača Kranj, posnetek
20:45
40. Juriš na Vršič, reportaža
21:05
Tudi ti si angel – Žarek upanja, posnetek razstave
21:40
Gorenjska poročila, 5660. informativna oddaja
22:05
Razstava slik ob 50 letnici Obrtne zbornice Radovljica, reportaža
22:25
Novosti na knjižnem trgu, oddaja
22:40
12. srečanje starodobnikov, oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5660. informativna oddaja
00:00
Mozaik kulture, Pentologija o grofih in knezih Celjskih, 1. del oddaje
00:40
Videostrani
08:00
Zaključni nastop plesnih uric Bibamiga, posnetek
09:00
Ustvarjalne minute: Leteče ribe, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5656. informativna oddaja
10:00
Skrbimo za zdravje: Paliativna oskrba, izobraževalna oddaja
11:35
Slovenija je del evropske zgodbe, oddaja
12:35
Sledi korakov: Jože Pečnik, pogovorna oddaja
13:15
40. Juriš na Vršič, reportaža
13:35
Najlepše melodije Dalmacije, 2. del koncerta
15:50
Starodobnik TV, oddaja 16.50: Dora: Vlado Poredoš, pogovorna oddaja
17:50
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5657. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
20:00
Gostilna pr'Francet, zabavno-glasbena oddaja
21:00
Tudi ti si angel – Žarek upanja, posnetek razstave
21:40
Gorenjska poročila, 5658. informativna oddaja
22:00
Slovenija je del evropske zgodbe, oddaja
23:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
23:20
Razstava slik ob 50 letnici Obrtne zbornice Radovljica, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5659. informativna oddaja
00:00
12. srečanje starodobnikov, oddaja
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Razstava slik ob 50 letnici Obrtne zbornice Radovljica, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 5660. informativna oddaja
10:00
Zaključni nastop plesnih uric Bibamiga, posnetek
11:00
Dora: Vlado Poredoš, pogovorna oddaja
12:00
Varuhinja človekovih pravic na obisku v MOK, posnetek
12:20
Videostrani
14:35
Novosti na knjižnem trgu, pogovorna oddaja
15:00
Iz sveta tišine: oddaja o življenju gluhih in naglušnih: Zdravilna mineralna voda, izobraževalna oddaja
15:50
Slovenija je del evropske zgodbe, oddaja
16:10
Živimo zdravo? Živeti zdravo! Športno- rekreativna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5661. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
Morda niste vedeli: Marko Glavaš, oddaja
21:00
Tudi ti si angel – Žarek upanja, posnetek razstave
21:40
Gorenjska poročila, 5661. informativna oddaja
22:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
22:30
Pogovor z direktorjem Komunale Kranjska Gora
22:50
Razstava slik ob 50 letnici Obrtne zbornice Radovljica, reportaža
23:20
Novosti na knjižnem trgu, pogovorna oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5661. informativna oddaja
00:00
Dediščina vodnjakov: Oživljanje vodnjakov, 6. del dokumentarne serije
01:00
Koncert ob 30-letnici skupine Banane,1. del prireditve
02:30
Videostrani