Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
The City of Birmingham Symphony Orchestra, Sheku Kanneh-Mason and Mirga Gražinyte-Tyla: Howell, Elgar, Knussen, Weinberg
07:45
Philippe Herreweghe, Yefim Bronfman and the Royal Concertgebouw Orchestra: Beethoven, Brahms
09:15
InterMezzo
09:30
An evening with Anne Teresa De Keersmaeker at the Opéra national de Paris
11:05
Hommage a Jerome Robbins, Opéra national de Paris
12:40
InterMezzo
13:00
Kent Nagano and the Orchestre Symphonique de Montréal: Debussy, Wagner, Stravinsky
14:35
Tchaikovsky - Royal Concertgebouw Orchestra, Elim Cham
16:25
InterMezzo
17:00
Luisa Miller by Verdi at the Metropolitan Opera
19:40
InterMezzo
21:00
Pygmalion, Stéphane Degout and Raphaël Pichon: Schubert, Schumann, Weber
22:35
Daniel Harding and the Orchestre de Paris : Mahler's Symphony No. 2
00:00
Robin McKelle - Jazz a Vienne
01:20
InterMezzo
02:00
An evening with Anne Teresa De Keersmaeker at the Opéra national de Paris
03:40
Hommage a Jerome Robbins, Opéra national de Paris
05:15
InterMezzo
06:00
Roberto Alagna and Elina Garanca Sing Carmen by Bizet at the Metropolitan Opera
09:00
InterMezzo
09:30
Daniele Gatti, Janine Jansen and the Royal Concertgebouw Orchestra: Bruch, Mahler
11:00
Thomas Hengelbrock and the Royal Concertgebouw Orchestra: Mozart, Dvorak
12:30
InterMezzo
13:00
Lulu by Berg at the Metropolitan Opera
16:10
InterMezzo
17:00
Daniel Harding and the Orchestre de Paris : the 50th anniversary concert
18:40
Orchestre de Paris, Ariane Matiakh: Fauré, Strauss
20:00
InterMezzo
21:00
Christian McBride's New Jawn - Malta Jazz Festival
22:15
Joao Bosco - Malta Jazz Festival
00:00
Cory Henry & the Funk Apostles - Jazz a Vienne
01:25
InterMezzo
02:00
Bernard Haitink, Mitsuko Uchida and the Royal Concertgebouw Orchestra: Mozart, Bruckner
03:45
Gianandrea Noseda conducts the War Requiem by Britten at the Concertgebouw
05:20
InterMezzo
06:00
An evening with Anne Teresa De Keersmaeker at the Opéra national de Paris
07:35
Hommage a Jerome Robbins, Opéra national de Paris
09:10
InterMezzo
09:30
Christian McBride's New Jawn - Malta Jazz Festival
10:40
Joao Bosco - Malta Jazz Festival
12:05
InterMezzo
13:00
Roberto Alagna and Elina Garanca Sing Carmen by Bizet at the Metropolitan Opera
16:00
InterMezzo
17:00
Daniele Gatti, Janine Jansen and the Royal Concertgebouw Orchestra: Bruch, Mahler
18:30
Thomas Hengelbrock and the Royal Concertgebouw Orchestra: Mozart, Dvorak
20:00
InterMezzo
21:00
Daniel Harding and the Orchestre de Paris : the 50th anniversary concert
22:40
Orchestre de Paris, Ariane Matiakh: Fauré, Strauss
00:00
Dhafer Youssef - Jazz sous les pommiers
01:00
InterMezzo
02:00
Roberto Alagna and Elina Garanca Sing Carmen by Bizet at the Metropolitan Opera
05:20
InterMezzo