Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
06:30
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Albania - France
08:15
Turska košarka: Besiktas - Bursa
09:45
Fudbal - CONCACAF Liga nacija: Costa Rica - Haiti
11:30
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Croatia - Slovakia
13:15
Slovenački rukomet: Dobova - Maribor Branik
14:45
Turska košarka: Tofas - Fenerbahce
16:15
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Austria - North Macedonia
18:00
NFL: Detroit - Dallas
20:30
Na današnji dan
20:45
Ušli smo u ciljnu ravninu, čekaju nas dva poslednja kola kvalifikacija. Finska mora da ide na pobedu i da oslu[kuje ostale rezultate.
22:45
Fudbal Kvalifikacije za EP - Pregled 9. KOLA
23:35
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Spain - Romania
01:20
Fudbal - Kvalifikacije za EP: R. Ireland - Denmark
03:05
Filipinska košarka: North Port Batang Pier - Barangay San Miguel
04:45
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Sweden - Faroe Islands
06:30
KHL: Avangard - Salavat Yulaev
08:15
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Malta - Norway
10:00
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Italy - Armenia
11:45
ATP Masters Cup London (singl) - FINALE
13:45
NFL: Baltimore - Houston
16:15
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Serbia - Ukraine
18:00
ATP Masters Cup London (dublovi) - FINALE
19:45
KHL Ice Week
20:00
Racing Files (9/10): Lionheart Jody Sheckter
20:30
Bajern dočekuje dva atinska velikana u ovom duplom programu Evrolige. Hala će biti puna, a verovatno bi bili zadovoljni i jednom pobedom.
22:30
Pregled NASCAR Playoffs - FINALE: Miami
23:30
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Belgium - Cyprus
01:15
Kineska košarka: Shanghai - Jiangsu
03:00
Euroleague: Armani - Maccabi
04:45
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Holland - Estonia
06:30
Fudbal - CONCACAF Liga nacija: Cuba - USA
08:15
Euroleague: Zalgiris - Panathinaikos
09:45
Fudbal - prijateljska: Montenegro - Belarus
11:30
Fudbal - Kvalifikacije za EP: North Macedonia - Israel
13:15
NFL (Mexico City): LA Chargers - Kansas City
15:45
Eurocup: Galatasaray - Unicaja
17:15
Pregled Segunda division
18:15
Eurocup: Darussafaka - Joventut, v živo
20:15
Spirit of Yachting 2019 (6/7): Middle Sea Race
20:45
Italijanska odbojka (Ž): Chieri - Casalmaggiore, v živo
22:45
ATP Uncovered
23:15
La Liga magazin
23:45
Fudbal - Kvalifikacije za EP: Wales - Hungary