Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Želva, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5935. informativna oddaja
10:00
Zaključni nastop plesno glasbenih animacij
11:00
Dora: Kamenko Kesar, pogovorna oddaja
12:00
60. let Ljudske univerze Radovljica, reportaža
12:20
Videostrani
14:00
Teden vseživljenjskega učenja, 2. del
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:50
Slovesnost ob odprtju prizidka k ZD Radovljica
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Zajtrk pri Jerneji: Slavko Bobovnik
18:00
Tek gorenjskih bolnišnic, reportaža
18:40
Gorenjska poročila, 5936. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
Podelitev priznanj krvodajalcem Rdečega križa Kranj, posnetek
20:40
Sledi korakov: Dediči, 1. del
21:40
Gorenjska poročila, 5936. informativna oddaja
22:00
Otvoritev hotela Bled Rose, reportaža
22:35
40 let Društva paraplegikov Gorenjske, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5936. informativna oddaja
00:00
HDD SIJ Acroni Jesnice: Migros, hokejska tekma
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ekonagajivček: Zdrava prehrana, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5936. informativna oddaja
10:00
Žogarija 2019, oddaja
10:30
Sledi korakov: Dediči, 1. del
11:45
Vsi smo Kranjska Gora: Janko Psnakov, zadnji triglavski nosač
12:00
Videostrani
14:55
Monitor TV, oddaja
15:30
Top music, glasbena oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Starodobnik TV
18:40
Gorenjska poročila, 5937. informativna oddaja
19:00
Kasaške dirke po Sloveniji, posnetek
19:35
Dober pogled, oddaja o lovstvu
20:00
Skrbimo za zdravje: O cepljenju, izobraževalna oddaja
21:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5937. informativna oddaja
22:00
Tek za Kranj 2019, reportaža
22:30
Otvoritev hotela Bled Rose, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5937. informativna oddaja
00:00
HDD SIJ Acroni Jesnice: Migros, hokejska tekma
01:20
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Želva, otroška oddaja
09:30
Utrinki: Otroški pevski zbor Cicido
09:40
Gorenjska poročila, 5937. informativna oddaja
10:00
Dobrodošli doma 2019, posnetek prireditve o zamejcih
10:20
Skrbimo za zdravje: O cepljenju, izobraževalna oddaja
11:00
Novosti na knjižnem trgu
11:30
40 let Društva paraplegikov Gorenjske, reportaža
12:00
Videostrani
14:50
Vsi smo Kranjska Gora: Janko Psnakov, zadnji triglavski nosač
15:05
Kasaške dirke po Sloveniji, reportaža
16:00
Tek za Kranj 2019, reportaža
16:20
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
17:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 5938. informativna oddaja
19:00
Žogarija 2019, oddaja
19:20
Top music, zabavnoglasbena oddaja
20:00
Dora: Kamenko Kesar, pogovorna oddaja
21:00
Morda niste vedeli: Študijski krožek povezuje in združuje
21:40
Gorenjska poročila, 5938. informativna oddaja
22:00
Novinarjev kalejdoskop, posnetek iz Mestne knjižnice Kranj
23:40
Gorenjska poročila, 5938. informativna oddaja
00:00
Ljubelj 2019
01:35
Videostrani