Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2731. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Ptuj v Pustu: etnopovorka
19:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Simfonični orkester GŠ Velenje
19:40
Videospot dneva
19:45
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
generalnim direktorjem Premogovnika Velenje
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
22:20
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Simfonični orkester GŠ Velenje
22:40
Videospot dneva
22:45
Iz oddaje Dobro jutro
23:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
generalnim direktorjem Premogovnika Velenje
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Kmetijski razgledi
18:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Jan Rožič, tolkala
18:35
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
19:00
Videospot dneva
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2732. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Črni vrh na Pohorju
20:50
Praznični koncert iz Vojnika, 2. del
22:20
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Jan Rožič, tolkala
22:45
Videospot dneva
22:50
Iz oddaje Dobro jutro
23:35
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2732. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:15
Ptuj v Pustu: etnopovorka
11:45
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Ustvarjalne iskrice
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Citrarski ansambel
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Na obisku… na Ginekološko-porodniškem oddelku SB Celje
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN, glasbena oddaja
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Citrarski ansambel
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Nočni program