Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
Španski kraljevi pokal... Komentator: Robert Kukovica.
08:30
Španski kraljevi pokal... Komentator: Robert Kukovica.
10:15
Španski kraljevi pokal... Komentator: Robert Kukovica.
12:00
Španski kraljevi pokal... Komentator: Robert Kukovica.
13:45
Španski kraljevi pokal... Komentator: Robert Kukovica.
15:30
Španski kraljevi pokal... Komentator: Robert Kukovica.
17:15
NHL... Komentator: Uroš Puš.
19:15
WRC... Komentator: Gregor Žvab.
20:15
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
21:15
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
22:15
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
23:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
01:15
Avstralska liga... Komentator: Grega Sever.
03:00
Avstralska liga... Komentator: Izidor Kordič.
05:00
Avstralska liga... Komentator: Grega Sever.
07:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
08:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Grega Sever.
10:00
EHF pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Lojze Grčman.
13:00
2020 Titan Series KSA... Komentator: Luka Potočnik.
13:30
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.
15:15
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.
17:00
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.
18:55
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
21:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
23:00
Francoska liga... Komentator: Lojze Grčman.
00:30
2020 Titan Series KSA... Komentator: Luka Potočnik.
01:00
Ligue 2... Komentator: Blaž Magdič.
03:00
Ligue 2... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Avstralska liga... Komentator: Grega Sever.
06:45
X Games... Komentator: Aleš Stadler.
07:45
X Games... Komentator: Aleš Stadler.
08:45
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
10:30
WRC... Komentator: Gregor Žvab in Aljoša Novak.
11:30
WRC... Komentator: Gregor Žvab.
12:30
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
13:30
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
14:30
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
16:00
EHF pokal... Komentator: Grega Sever.
17:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
18:55
Bundesliga... Komentator: Robert Kukovica.
20:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
22:15
Bundesliga... Komentator: Grega Sever.
23:45
Francoska liga... Komentator: Lojze Grčman.
01:15
Avstralska liga... Komentator: Izidor Kordič.
03:00
Avstralska liga... Komentator: Grega Sever.
05:00
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.