Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
07:26
InterMezzo
08:30
Lohengrin by Wagner at La Monnaie
12:12
InterMezzo
12:30
White Darkness de N. Duato - The Lavender Follies de J. Hernandez - Les Ballet de Monte-Carlo
13:47
Casse-Noisette Compagnie by J.C Maillot, Les Ballets de Monte-Carlo
15:34
InterMezzo
16:30
Moscow Soloists Chamber Orchestra and Yury Bashmet: Grieg, Bodrov, Tchaikovsky
18:01
Herbert von Karajan conducts Beethoven's Missa Solemnis
19:30
InterMezzo
20:30
Vanessa by Samuel Barber, Glyndebourne Festival
22:39
InterMezzo
23:30
New Orleans, Street Jazz & Dirty Rap
00:25
Osmosis - Malta Jazz Festival
01:22
Shai Maestro 'The Stone Skipper'
02:22
Hugh Coltman - Jazz in Marciac
03:27
Esbjörn Svensson Trio - Nalen, Stockholm
05:07
Juan Carmona Septet - Jazz a vienne
06:09
InterMezzo
08:30
The Ballet Royal de la Nuit with the Ensemble Correspondances
11:50
InterMezzo
12:30
Dave Holland, Zakir Hussain & Chris Potter - Jazz in Marciac
13:30
Louis Hayes & David Hazeltine quintet - Jazz a Foix
14:27
Jacob Collier - Jazz a Vienne
15:42
InterMezzo
16:30
Donizetti's Don Pasquale at the Opéra national Montpellier Occitanie
18:33
Karajan and the Berlin Philharmonic : Symphony No. 7 by Beethoven
19:10
InterMezzo
20:30
Jonathan Nott and the Orchestre de la Suisse Romande: Mahler
22:24
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse : Dutilleux, Ravel
23:50
Esbjörn Svensson Trio - Nalen, Stockholm
01:30
Yom & The Wonder Rabbis - Jazz a vienne
02:30
Thomas de Pourquery & Supersonic - Cité de la musique
03:25
Dhafer Youssef 'Diwan of Beauty and Odd'
04:35
Flat Earth Society - Südtirol Jazz Festival
05:35
Shai Maestro 'The Stone Skipper'
06:35
Makaya McCraven - Festival International de Jazz de Montréal
08:02
InterMezzo
08:30
Swan Lake by the Bolshoi ballet
10:38
Svetlana Zakharova, The Divine
11:54
InterMezzo
12:30
I Vespri Siciliani by Verdi at the Mariinsky Theatre
15:57
InterMezzo
16:30
Orphée et Eurydice by Gluck at la Scala, Milano
18:40
Thomas Hengelbrock and the Orchestre de Paris: Mozart, Beethoven and Viennese Ball
20:05
InterMezzo
20:30
Daniel Harding and the Orchestre de Paris : Wagner, Benjamin, Brahms
21:53
Emmanuel Krivine and the Orchestre National de France: Rachmaninov, Dvořák
23:30
Roberto Fonseca solo - Festival International de Jazz de Montréal
00:42
Etienne Mbappé & The prophets - Leopolis Jazz Fest
01:47
Théo Ceccaldi Trio - Django | Philharmonie de Paris
02:36
Erik Truffaz / Murcof / Enki Bilal - Being Human Being - Jazzdor
03:52
John Scofield Quartet - D'Jazz Nevers
04:55
Otis Taylor - Sons d'hiver
05:47
Dhafer Youssef 'Diwan of Beauty and Odd'