Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Macbeth by Giuseppe Verdi at the Liceu, Barcelona
08:33
InterMezzo
09:30
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Elgar, Ades, Birtwistle, Knussen, Grime
11:26
François-Xavier Roth and the London Symphony Orchestra: Wagner, Lalo, Debussy, Massenet
13:00
John Nelson conducts Berlioz's Requiem in London
14:30
Tenebrae and Nigel Short: Allegri, Talbot
16:00
InterMezzo
17:00
Éric Legnini Trio - Jazz a la Villette
17:51
The Bad Plus plays 'Science Fiction' by Ornette Coleman - Jazz a la Villette
18:49
Joao Donato - Banlieues Bleues
19:42
InterMezzo
21:00
The Fountain of Bakhtchisarai, Mariinsky Theater Ballet
22:52
Le Corsaire by Pyotr Gusev after M. Petipa - Mariinsky Theatre
00:31
Jaime Woods - Festival International de Jazz de Montréal
01:19
InterMezzo
02:00
Éric Legnini Trio - Jazz a la Villette
02:51
The Bad Plus plays 'Science Fiction' by Ornette Coleman - Jazz a la Villette
03:48
Joao Donato - Banlieues Bleues
04:40
InterMezzo
06:00
John Nelson conducts Berlioz's Requiem in London
07:30
Tenebrae and Nigel Short: Allegri, Talbot
09:00
InterMezzo
09:30
The Fountain of Bakhtchisarai, Mariinsky Theater Ballet
11:21
Le Corsaire by Pyotr Gusev after M. Petipa - Mariinsky Theatre
13:00
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Messiaen and Bruckner
14:45
Andris Nelsons and the Royal Concertgebouw Orchestra: Beethoven, Dean, Skryabin
16:17
InterMezzo
17:00
John Eliot Gardiner and the London Symphony Orchestra: Mendelssohn
18:38
InterMezzo
19:00
Sadko by Rimsky-Korsakov at the Bolshoi Theatre, Moscow
22:38
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Birtwistle, Holst, Turnage, Britten
00:06
Ilhan Ersahin - Festival International de Jazz de Montréal
01:04
InterMezzo
02:00
The Fountain of Bakhtchisarai, Mariinsky Theater Ballet
03:51
Le Corsaire by Pyotr Gusev after M. Petipa - Mariinsky Theatre
05:29
InterMezzo
06:00
Puccini's Manon Lescaut at the Liceu, Barcelona
08:12
InterMezzo
09:30
Andris Nelsons and the Gewandhausorchester Leipzig: Schleiermacher, Berg, Mendelssohn
11:04
Herbert Blomstedt and the Gewandhausorchester Leipzig: Beethoven
12:30
InterMezzo
13:00
Macbeth by Giuseppe Verdi at the Liceu, Barcelona
15:33
InterMezzo
17:00
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Elgar, Ades, Birtwistle, Knussen, Grime
18:56
François-Xavier Roth and the London Symphony Orchestra: Wagner, Lalo, Debussy, Massenet
20:27
InterMezzo
21:00
Éric Legnini Trio - Jazz a la Villette
21:51
The Bad Plus plays 'Science Fiction' by Ornette Coleman - Jazz a la Villette
22:48
Joao Donato - Banlieues Bleues
23:41
InterMezzo
00:00
Kenny Barron - Alfa Jazz Fest
01:00
InterMezzo
02:00
Hannu Lintu and the Finnish Radio Symphony Orchestra: Trbojevic, Bartók, Beethoven
03:30
The London Symphony Orchestra and Antonio Pappano: Sibelius, Bernstein, Nielsen
05:00
InterMezzo