BC TV Prodaja
12:40
Trans World Sport, 1586. del
13:35
V najštevilčnejši državi na planetu iz leta v letu več vlagajo v nogomet. V Kitajski prvi ligi tako najdemo številna ugledna imena, kot so Jackson Martinez, Teixiera, Ramires, Gervinho, Ezequiel Lavezzi in ostali, ki dvigujejo raven kakovosti kitajskega n.
15:30
Davisov pokal - 1/2 finale: Vrhunci dvoboja Francija - Srbija
16:30
Španska liga: Real Madrid - Betis
18:15
19:00
Turška nogometna liga bolj poznana pod imenom Süper Lig je najvišji rang turškega nogometa in hkrati najpopularnejše športno tekmovanje v celotni državi. Za naslov se poteguje 18 moštev, večino izmed njih pa je pobrala t.i. velika trojka, ki jo sestavlj.
13:00
Ukrajinska Premier liga je najmočnejše ligaško nogometno tekmovanje v Ukrajini. Ustanovljena je bila leta 1992 po razpadu Sovjetske zveze. V njej nastopa 14 klubov. Daleč najuspešnejša kluba sta Dinamo Kijev in Shakhtar Donjetsk, ki sta skupaj osvojila ka.
15:00
Španska liga: Napoved kroga
15:30
16:15
Španska nogometna liga, bolj poznana pod vzdevkom La Liga, je najelitnejše nogometno tekmovanje v Španiji. Ustanovljena je bila leta 1929. V ligi nastopa 20 klubov, kjer vsako sezono nekdo postane prvak in izpade v špansko drugo ligo. Najuspešnejša kluba.
18:15
19:00
Najboljši speedwayisti sveta bodo tokrat gostovali na Švedskem. Kako se bo na dirki v ovalu G&B arene odrezal Matej Žagar?
08:45
Oglejte si prenos znamenitega maratona iz Berlina.
12:15
SK Miks
12:30
Eredivisie je najvišje rangirano klubsko nogometno tekmovanje na Nizozemskem. Liga je bila ustanovljena leta 1956. Najuspešnejši klub je amsterdamski Ajax, ki je osvojil kar 33 naslovov državnega prvaka, sledita mu PSV (23) in Feyenoord, ki je tudi aktual.
14:30
16:30
17:00
Oglejte si zanimive košarkaške dvoboje na turnirju Heraklion.
19:00
Ameriški nogomet ima tudi v deželici na sončni strani Alp vse več oboževalcev. Kdo bo letos visoko v zrak dvignil izjemno cenjeni Lombardijev pokal, spremljajte na programih Sport Kluba.