Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Brian Browne Trio - Upstairs, Montreal
07:05
InterMezzo
09:00
Romeo and Juliet, by Julien Lestel, Opéra de Marseille
10:30
Puccini choreography by Julie Lestel, Opera of Marseille
11:40
Spectral Evidence and La Stravangaza by A. Preljocaj, Montpellier Danse
13:00
Die Entführung aus dem Serail by Mozart at the Glyndebourne Festival
15:45
InterMezzo
17:00
Daniil Trifonov in Lyons: Bach, Beethoven, Liszt
18:55
Brahms : Haydn Variations and Piano Concerto no. 1 by the Cleveland Orchestra
20:05
InterMezzo
20:30
Poliuto by Gaetano Donizetti at the Glyndebourne Festival
22:25
InterMezzo
00:00
Bach by Martha Argerich & Friends at the Salle Pleyel
01:20
Shostakovich: Symphonies Nos. 6 & 10 by Valery Gergiev and the Mariinsky Orchestra
03:40
InterMezzo
04:00
Sheikh Yasin Al-Tuhami - Fes Festival
04:55
Sergio Mendes - Jazz a Vienne
05:50
The Daptone Super Soul Revue - Jazz a Vienne
07:20
InterMezzo
09:00
Die Entführung aus dem Serail by Mozart at the Glyndebourne Festival
11:45
InterMezzo
12:10
Julia Fischer, Lionel Bringuier and the Tonhalle Orchestra : Sibelius, Tchaikovsky, Beethoven
13:40
Orchestre de Chambre de Lausanne & Joshua Weilerstein: Mozart & Haydn
15:30
InterMezzo
17:00
Poliuto by Gaetano Donizetti at the Glyndebourne Festival
19:00
InterMezzo
20:30
Romeo and Juliet, by Julien Lestel, Opéra de Marseille
22:00
Puccini choreography by Julie Lestel, Opera of Marseille
23:10
InterMezzo
00:00
Die Entführung aus dem Serail by Mozart at the Glyndebourne Festival
02:50
InterMezzo
04:00
B2Bill - Emmanuel Bex, Nino Morelli and Mike Ladd at the New Morning (Paris)
05:00
Nicholas Payton Quintet and the Symphony Basel Orchestra
06:55
Taj Mahal and Bassekou Kouyaté at Jazz a Vienne
08:00
Julia Fischer, Lionel Bringuier and the Tonhalle Orchestra : Sibelius, Tchaikovsky, Beethoven
09:30
Orchestre de Chambre de Lausanne & Joshua Weilerstein: Mozart & Haydn
11:20
InterMezzo
12:00
Poliuto by Gaetano Donizetti at the Glyndebourne Festival
14:00
Daniele Gatti conducts Salome by Strauss at the DNO Amsterdam
17:00
Wynton Marsalis Septet AT JAZZ IN MARCIAC
18:05
Beyond the memory - tribute to Paco de Lucia at Jazz in Marciac
19:00
Chick Corea & Stanley Clarke - JAZZ IN MARCIAC
20:10
InterMezzo
20:30
Daniil Trifonov in Lyons: Bach, Beethoven, Liszt
22:25
Brahms : Haydn Variations and Piano Concerto no. 1 by the Cleveland Orchestra
23:35
InterMezzo
00:00
Julia Fischer, Lionel Bringuier and the Tonhalle Orchestra : Sibelius, Tchaikovsky, Beethoven
01:30
Orchestre de Chambre de Lausanne & Joshua Weilerstein: Mozart & Haydn
03:15
InterMezzo
04:00
Hadouk Trio at Paris Jazz Festival
05:00
B2Bill - Emmanuel Bex, Nino Morelli and Mike Ladd at the New Morning (Paris)