Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2 HD
07:00
HS 140, ponovitev HD
08:00
Slalom (m), 2. tek, ponovitev HD
08:45
Super G (ž), ponovitev HD
09:15
Veleslalom (ž), 1. tek, v živo HD
10:30
HS 140, ponovitev HD
11:45
Veleslalom (ž), 1. tek, ponovitev HD
12:15
Veleslalom (ž), 2. tek, v živo HD
13:30
Četrfinale, ponovitev HD
15:00
Četrfinale, ponovitev HD
16:15
Veleslalom (ž), 2. tek, ponovitev HD
17:00
ponovitev HD
18:00
Pregled teniških dogodkov z Barbaro in Matsom..., ponovitev HD
18:30
Četrfinale, ponovitev HD
19:15
Četrfinale, ponovitev HD
22:00
HS 140, ponovitev HD
23:00
Četrfinale, ponovitev HD
00:30
Veleslalom (ž), 2. tek, ponovitev HD
01:15
Slalom (m), 2. tek, ponovitev HD
02:00
HS 140, ponovitev HD
03:00
Veleslalom (ž), 2. tek, ponovitev HD
03:45
Slalom (m), 2. tek, ponovitev HD
04:30
HS 140, ponovitev HD
06:00
Dvojice (ž) polfinale, v živo HD
08:00
Veleslalom (ž), 2. tek, ponovitev HD
08:45
HS 140, ponovitev HD
09:45
Posamezno (m), v živo HD
11:30
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev
11:45
Povzetki iz Evrolige in Evropokala, prvič
12:00
Dvojice (ž) polfinale, v živo HD
14:00
Kratki program (ž), v živo HD
16:15
Posamezno (ž), ponovitev HD
17:15
Povzetki iz Evrolige in Evropokala, ponovitev
17:30
4: Khimki (Russia) - Ratiopharm Ulm, v živo HD
19:15
ponovitev HD
20:15
Tedenski izbor nenavadnih in smešnih trenutkov iz sveta športa..., ponovitev
20:30
4: Valencia (Spain) - Malaga, v živo HD
22:15
Pregled teniških dogodkov z Barbaro in Matsom..., ponovitev HD
22:45
Četrfinale, ponovitev HD
01:00
Dvojice (m), polfinale, v živo HD
03:00
Dvojice (m), polfinale, v živo HD
04:00
4: Valencia (Spain) - Malaga, ponovitev HD
05:00
Pari, kratki program, ponovitev HD
06:30
Posamezno (m), ponovitev HD
08:00
Polfinale (ž), ponovitev HD
09:30
Posamezno (ž), ponovitev HD
10:45
Pari, kratki program, ponovitev HD
12:00
4: Khimki (Russia) - Ratiopharm Ulm, ponovitev HD
13:00
4: Valencia (Spain) - Malaga, ponovitev HD
14:00
Kratki plesni program, v živo HD
16:30
Pregled teniških dogodkov z Barbaro in Matsom..., ponovitev HD
17:00
ponovitev HD
18:00
Polfinale (m), ponovitev HD
20:30
Polfinale (ž), ponovitev HD
22:00
Kratki plesni program, ponovitev HD
23:00
Polfinale, mladinci in mladinke, posnetek HD
01:30
Polfinale (ž), ponovitev HD
03:00
Polfinale (m), ponovitev HD
05:00
Polfinale, mešane dvojice, v živo HD