Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 1HD
06:25
M. Fucosvics (Hun) v R. Federer (Sui) [2], v živo HD
07:49
[5] D. Thiem (Aut) v T. Sandgren (Usa), v živo HD
08:49
Igra Schett in Mats, v živo HD
09:11
[14] N. Djokovic (Srb) v H. Chung (Kor), v živo HD
12:44
[20] B. Strycova (Cze) v K. Pliskova (Cze) [6], v živo HD
15:38
Igra Schett in Mats, v živo HD
16:00
[14] N. Djokovic (Srb) v Hyeon Chung (Kor), ponovitev HD
17:15
Chasing History - Lindsey Vonn, ponovitev HD
17:45
Letalnica HS 235, ponovitev HD
18:55
Chasing History - Lindsey Vonn, prvič HD
19:00
M. Fucosvics (Hun) v R. Federer (Sui) [2], ponovitev HD
19:55
prvič HD
20:05
[14] N. Djokovic (Srb) v Hyeon Chung (Kor), ponovitev HD
22:00
Skupinski start (m), ponovitev HD
22:16
S. Hsieh (Tpe) v A. Kerber (Ger) [21], ponovitev HD
22:30
Letalnica HS 235, ponovitev HD
23:15
prvič HD
23:25
prvič HD
23:30
ponovitev HD
23:35
[14] N. Djokovic (Srb) v Hyeon Chung (Kor), ponovitev HD
00:30
Igra Schett in Mats, ponovitev HD
01:00
B. Bryan (Usa) / M. Bryan (Usa) [6] v M. Matkowski (Pol) / A. Qureshi (Pak) [15], v živo HD
03:00
Četrfinale, v živo HD
05:00
Četrfinale, v živo HD
07:00
Četrfinale, ponovitev HD
09:00
izbor, v živo HD
09:15
Četrfinale, v živo HD
14:00
izbor, v živo HD
14:30
ponovitev HD
16:00
prvič HD
16:35
Veleslalom (ž), 2. tek, ponovitev HD
17:30
Slalom (m), 1. tek, v živo HD
19:50
Slalom (m), 1. tek, ponovitev HD
20:30
Slalom (m), 2. tek, v živo HD
22:15
Četrfinale, ponovitev HD
23:35
Četrfinale, ponovitev HD
00:30
izbor, ponovitev HD
01:00
Četrfinale, v živo HD
03:00
Četrfinale, v živo HD
05:00
Četrfinale, v živo HD
07:00
ponovitev HD
09:15
izbor, v živo HD
09:30
Četrfinale, v živo HD
12:00
izbor, v živo HD
12:30
Četrfinale, ponovitev HD
13:30
Veleslalom (ž), 2. tek, ponovitev HD
14:05
Slalom (m), 2. tek, ponovitev HD
14:45
Četrfinale, ponovitev HD
16:15
Veleslalom (ž), 2. tek, ponovitev HD
16:50
Slalom (m), 2. tek, ponovitev HD
17:30
Četrfinale, ponovitev HD
19:00
Četrfinale, ponovitev HD
20:05
Četrfinale, ponovitev HD
21:45
Slalom (m), 2. tek, ponovitev HD
22:30
Četrfinale, ponovitev HD
23:35
Četrfinale, ponovitev HD
00:30
izbor, ponovitev HD
01:00
Dvojice (m), polfinale, v živo HD
03:00
Četrfinale, ponovitev HD
03:30
izbor, ponovitev HD
04:00
Polfinale (ž), v živo HD