Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 1HD
05:25
Hall of Fame - Pyeongchang 2018.
06:12
Biathlon / Rugby.
06:44
Special November.
07:38
World Tour - Austrian Open.
09:06
R O'Sullivan (Eng) v S Vahedi (Iri).
09:55
M Selby (Eng) v A Hamilton (Eng).
10:59
Judo, pon.
11:12
Hall of Fame - Pyeongchang 2018.
12:34
Special November.
12:44
J Trump (Eng) v M Selt (Eng).
13:45
M Williams (Wal) v A Carter (Eng).
18:11
M Williams (Wal) v A Carter (Eng).
18:49
Novice, prvič
19:00
J Robertson (Eng) v M Selby (Eng).
19:39
R O'Sullivan (Eng) v Xiwen Mei (Chn).
21:41
J Trump (Eng) v S Carrington (Eng).
00:00
Novice, prvič
00:05
Judo, pon.
00:15
Sporting Kansas City v Real Salt Lake.
01:26
Atlanta United FC v New York City FC.
03:00
Northern Ireland Open - 2nd round.
06:33
Hall of Fame - Pyeongchang 2018.
07:30
Northern Ireland Open - 2nd round.
08:34
Biathlon / Rugby.
09:42
DR1 Champions Series.
12:00
Biathlon / Rugby.
12:36
Northern Ireland Open - 2nd round.
13:45
Northern Ireland Open - 3rd round.
18:00
Sporting Kansas City v Real Salt Lake.
18:54
Novice, prvič
19:01
DR1 Champions Series.
20:00
Northern Ireland Open - 3rd round.
23:54
Novice, prvič
00:02
Atlanta United FC v New York City FC.
01:25
Sporting Kansas City v Real Salt Lake.
05:00
Play-off Quarter Final Game 2: Atlanta United (USA) - New York City FC (USA).
06:30
Play-off Quarter Final Game 2: Sporting Kansas City (USA) - Real Salt Lake (USA).
08:00
OI: Anatomija, pon.
10:00
Play-off Quarter Final Game 2: Atlanta United (USA) - New York City FC (USA).
11:30
Play-off Quarter Final Game 2: Sporting Kansas City (USA) - Real Salt Lake (USA).
16:05
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
16:15
OI: Anatomija, pon.
16:45
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Ski Jump, pon.
17:45
Qualifying HS 134 Men.
18:55
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
23:55
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
00:00
Qualifying HS 134 Men.
01:00
OI: Anatomija, pon.
03:00
Qualifying HS 134 Men.