Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:00
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič.
07:00
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič.
08:00
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič.
09:00
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
10:00
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:00
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
12:00
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
12:55
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
14:00
Worldies... Komentator: Gregor Žvab.
14:10
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
15:15
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
16:55
EHF Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
18:55
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
20:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
22:15
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič.
23:15
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
01:15
Ligue 1... Komentator: Grega Sever.
03:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
Avstralska liga... Komentator: Grega Sever.
06:45
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
07:15
Avstralska liga... Komentator: Luka Cotič.
09:15
Avstralska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:15
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
12:15
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
13:15
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič.
14:15
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
15:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
17:15
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
18:45
SEHA Liga... Komentator: Luka Potočnik.
20:15
EHF Liga prvakinj... Komentator: Grega Sever.
21:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
23:15
NHL... Komentator: Uroš Puš.
01:15
Ligue 2... Komentator: Uroš Puš.
03:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
05:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
06:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Grega Sever.
08:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
09:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
11:00
SEHA Liga... Komentator: Luka Potočnik.
12:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
14:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
15:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Grega Sever.
17:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
18:25
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
20:30
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič in Simon Detellbach.
21:30
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič in Nejc Komidar.
22:30
Eurocup... Komentator: Luka Potočnik.
00:15
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
02:00
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
03:45
Worldies... Komentator: Robert Kukovica.
04:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Mitja Hozjan.
04:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
05:00
Ligue 2... Komentator: Uroš Puš.