Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Odprtje ceste Leše – Peračica, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 5695. informativna oddaja
10:00
Zaključni nastop plesnih uric Bibamiga, posnetek
11:00
Dora: Polona Juh, pogovorna oddaja
12:00
Lokalne volitve 2018, oddaja
12:20
Videostrani
14:35
Novosti na knjižnem trgu, pogovorna oddaja
15:00
Iz sveta tišine: oddaja o življenju gluhih in naglušnih: Osebna asistenca, izobraževalna oddaja
15:50
Slovenija je del evropske zgodbe, oddaja
16:10
Živimo zdravo? Živeti zdravo! Športno- rekreativna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5696. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
50 let OŠ Franceta Prešerna Kranj, reportaža
20:50
Vzajemna za zdravje, izobraževalna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5696. informativna oddaja
22:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
22:30
Srečanje s častnim občanom Kranja dr. Dušanom Petračem, oddaja
23:20
Novosti na knjižnem trgu, pogovorna oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5696. informativna oddaja
00:00
Dediščina vodnjakov: Oživljanje vodnjakov, 8. del dokumentarne serije
01:00
Moja dežela lepa in gostoljubna, posnetek
02:10
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Zvezda ima 5 krakov, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 5696. informativna oddaja
10:00
Zaključni nastop plesnih uric Bibamiga, posnetek
11:00
Sledi korakov: življenje slikarja Milana Razborška, pogovorna oddaja
11:45
Kranj pravo kolesarsko mesto, reportaža
12:00
Videostrani
14:55
Morda niste vedeli: 42 maratonov za Male viteze, oddaja
15:30
Moja dežela lepa in gostoljubna, posnetek
16:20
Vredno je stopiti noter
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Starodovnik TV
18:40
Gorenjska poročila, 5697. informativna oddaja
19:00
Tek za Kranj 2018, reportaža
19:20
Vzajemna za zdravje, izobraževalna oddaja
19:35
Dober pogled, oddaja o lovstvu
20:00
Skrbimo za zdravje: Kri rešuje življenja, izobraževalna oddaja
21:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5697. informativna oddaja
22:00
Odprtje ceste Leše - Peračica, reportaža
22:15
Energetska samopomoč s Suzano Landriped, oddaja
22:30
Dora: Polona Juh, pogovorna oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5697. informativna oddaja
00:00
Kranj, mesto športa, okrogla miza
00:30
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Petelin, otroška oddaja
09:30
Odprtje ceste Leše- Peračica, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 5697. informativna oddaja
10:05
Morda niste vedeli: 42 maratonov za Male viteze, oddaja
10:55
Občinska akademija ob prazniku občine Radovljica, reportaža
12:00
Videostrani
14:50
Program Svit, kako sodelovati? 4. del izobraževalne serije
15:05
Kasaške dirke po Sloveniji, reportaža
16:00
Dediščina vodnjakov: Oživljanje vodnjakov, 8. del dokumentarne serije
16:15
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja oddaja
17:15
Monitor TV, oddaja o računalništvu
17:55
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 5698. informativna oddaja
19:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
19:20
Aleksander Mežek – Tečem skozi čas, oddaja
20:00
Sreda v sredo, oddaja
20:30
Dora: Polona Juh, pogovorna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5698. informativna oddaja
22:00
Vzajemna za zdravje, izobraževalna oddaja
22:30
Morda niste vedeli: 42 maratonov za Male viteze, oddaja
23:20
Energetska samopomoč s Suzano Landriped, oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5698. informativna oddaja
00:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
01:35
Videostrani