Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV2
06:45
TV Shopping
07:00
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
09:00
Red Bull Air Race... Komentator: Luka Potočnik.
10:30
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
12:30
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
13:25
Bundesliga... Komentator: Primož Podsedenšek.
15:15
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
16:10
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
17:55
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
20:00
Red Bull Air Race... Komentator: Gregor Žvab.
21:00
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
21:30
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
22:00
Red Bull Air Race... Komentator: Gregor Žvab.
23:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
00:30
World of Free Sports... Komentator: Gregor Žvab.
01:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
06:45
TV Shopping
07:15
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
09:15
TV Shopping
09:45
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
11:30
TV Shopping
12:00
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
14:00
Kvalifikacije za EHF pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
15:30
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
15:45
NHL... Komentator: Uroš Puš.
17:45
Španska liga... Komentator: Luka Potočnik.
19:30
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
20:30
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
21:30
Bundesliga... Komentator: Mitja Hozjan.
23:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
00:30
World of Free Sports... Komentator: Gregor Žvab.
01:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
03:00
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
05:00
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
06:45
TV Shopping
07:15
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
09:15
TV Shopping
09:45
NCAA... Komentator: Gregor Žvab.
11:30
TV Shopping
12:00
NCAA... Komentator: Robert Kukovica.
14:00
World of Free Sports... Komentator: Gregor Žvab.
14:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
16:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
17:55
FIBA Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
19:55
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
22:00
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
22:30
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
00:30
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
00:45
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
01:15
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Brazilska liga... Komentator: Luka Potočnik.