Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
06:45
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
08:45
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
10:30
NHL... Komentator: Uroš Puš.
12:30
Ligue 1... Komentator: Uroš Puš.
14:15
TV Shopping
14:45
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Žvab.
16:30
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
18:30
FIBA Basketball... Komentator: Žiga Ikič.
18:55
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
21:00
Serie A magazin... Komentator: Luka Cotič.
21:30
Serie A... Komentator: Luka Potočnik.
23:30
Južnoameriška liga prvakov... Komentator: Nejc Mravlja.
01:15
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
02:05
NHL... Komentator: Uroš Puš.
04:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Mitja Hozjan.
05:00
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
06:45
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
08:45
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
10:35
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
11:25
Svetovni pokal... Komentator: Žiga Ikič.
13:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
14:00
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
14:15
TV Shopping
14:45
Serie A... Komentator: Luka Potočnik.
16:45
Serie A magazin... Komentator: Luka Cotič.
17:15
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Žvab.
18:55
Bundesliga... Komentator: Mitja Hozjan.
20:40
Francoska liga... Komentator: Robert Kukovica.
22:30
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
00:30
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
01:05
NHL... Komentator: Uroš Puš.
03:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
05:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
06:45
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
08:45
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
10:30
NHL... Komentator: Uroš Puš.
12:30
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
14:15
TV Shopping
14:45
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
15:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
16:55
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
19:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
20:55
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
23:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
00:55
Prijateljska tekma... Komentator: Žiga Ikič.
03:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Žvab.