Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ, otroška oddaja
09:40
Jutranji pogovori 1
11:10
Videospot dneva
11:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Eva Avberšek, citre, GŠ Velenje
17:35
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
IZ NAŠEGA ARHIVA: Peter Klepec, gledališka predstava Vrtca Velenje, 2011
18:30
IZ NAŠEGA ARHIVA: Lahko noč, otroci! Nosku se zgodi čudež, pravljica
18:40
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Miha Unterlechner, klavir, GŠ Velenje
18:45
Dotiki gora: Porezen
19:05
Vrtnarski kotiček
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2803. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Romano Glauso, koncert romske glasbe, Lendava 2020
21:20
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Maj Mirst, klavir, GŠ Velenje
21:25
IZ NAŠEGA ARHIVA: Parni Valjak in njihovih 25 let, posnetek koncerta v Velenju, 2011
22:00
Popotniške razglednice: Polarne dežele
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ, otroška oddaja
09:40
2802. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2803. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
Lepote sveta: Islandija, 3. del
11:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:50
Jutranji pogovori 1
13:20
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:10
Velenjska mladina skozi čas, dokumentarni film
15:10
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka, otroška oddaja
18:40
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Manca Erenst, klavir, GŠ Velenje
18:45
SKRBIMO ZA ZDRAVJE: Zdravo srce
19:45
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
21:15
Spoznajmo jih … Manca Ernst, Maj Mirst, klavir, GŠ Velenje
21:20
Jutranji pogovori 2
22:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:20
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2803. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Iz oddaje Dobro jutro
13:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Naravni in kulturni biseri doline Soče, 1. del
18:35
Spoznajmo jih … Mlajši godalni orkester GŠ Velenje
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Dober večer, g. predsednik: Alojz Kovšca, predsednik Državnega sveta RS
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
22:20
Spoznajmo jih … Mlajši godalni orkester GŠ Velenje
22:25
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Nočni program