Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
Pogledi svetniške skupine SD na dogajanje v MO Velenje
10:45
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:30
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Kmetijski razgledi
18:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
18:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:00
Videospot dneva
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2673. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Revija zmagovalcev festivalov narodnozabavne glasbe Vinska Gora 2019 - 1. del
21:55
Dotiki gora: Everest 1979
22:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
22:35
Videospot dneva
22:40
Iz oddaje Dobro jutro
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
2673. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Žogarija 3
18:30
Regionalne novice
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:00
Videospot dneva
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Aktualno
21:05
Regionalne novice
21:10
POP CORN, Ksenija Šašek, Danijela Burjan, Tequila
22:10
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
22:15
Videospot dneva
22:20
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
Aktualno
11:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, informativno razvedrilna oddaja
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Zverinice iz Rezije, gledališka predsatava Vrtca Velenje
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
18:55
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:20
Videospot dneva
19:25
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodnozabavno glasbo
21:15
Regionalne novice
21:20
Kmetijski razgledi
21:50
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
21:55
Videospot dneva
22:00
Iz oddaje Dobro jutro
22:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:15
Nočni program