Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Mazepa by Tchaikovsky at the Mariinsky Theater
11:40
InterMezzo
12:30
Lucas Debargue at La Grange de Meslay: Scarlatti, Mozart, Ravel, Liszt
13:50
Gautier Capuçon and Frank Braley play Beethoven at the Philharmonie de Paris
15:15
InterMezzo
16:30
Norma by Vicenzo Bellini at the Gran Teatre del Liceu
19:25
InterMezzo
20:30
The Sleeping Beauty by David McAllister, Australian Ballet
22:40
InterMezzo
23:30
Brad Mehldau, Three pieces after Bach
00:45
Boubacar Traoré - Paris Jazz Festival
01:40
Taj Mahal and Bassekou Kouyaté - Jazz a Vienne
02:35
Arto Lindsay - New Morning
03:35
Liniker e os Caramelows - Banlieues Bleues
04:25
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Valery Gergiev and the Marinsky Orchestra: Symphonies 6 & 7 by Prokofiev
10:30
Music at the Auditorium du Louvre: Adam Walker and James Baillieu
11:30
InterMezzo
12:30
Music and Dance for a While with l'Arpeggiata
14:10
Valery Gergiev and the Mariinsky Orchestra: Debussy and Mussorgsky
15:25
InterMezzo
16:30
Boubacar Traoré - Paris Jazz Festival
17:20
Fabrizio Bosso Quartet & Paolo Silvestri Ensemble 'Swinging Duke' - Roma Jazz Festival
18:20
Khahil El Zabar ritual trio with Dwight Trible - Banlieues Bleues
19:20
InterMezzo
20:30
Benjamin, derniere nuit by Michel Tabachnik at the Opéra de Lyon
22:00
Pierre-Laurent Aimard, Festival Internacional de Música y Danza de Granada
22:15
InterMezzo
23:30
Lau - EFG London Jazz Festival
00:35
Boubacar Traoré - Paris Jazz Festival
01:30
Marc Ducret Solo et Samuel Blaser Trio - Jazz Fest Sarajevo
02:30
Sergio Mendes - Jazz a Vienne
03:25
The Necks - Melbourne International Jazz Festival
04:15
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Yann Pascal Tortelier and the Orchestre National de Lyon: Messiaen, Ravel, Boieldieu, Debussy
10:05
Gautier Capuçon and Frank Braley play Beethoven at the Philharmonie de Paris
11:35
InterMezzo
12:30
La Clemenza di Tito by Mozart at the Glyndebourne Festival
14:50
InterMezzo
16:30
Tugan Sokhiev and the Orchestre national du Capitole de Toulouse : Berlioz's Requiem
18:00
The Grands Motets by du Mont with the Ensemble Correspondance
19:15
InterMezzo
20:30
Tony Allen 'Tribute to Art Blakey' - Sons d'Hiver
21:20
Ari Hoenig Trio - Melbourne International Jazz Festival
22:05
Aaron Goldberg Trio - EFG London Jazz Festival
23:05
InterMezzo
23:30
The Messenger Legacy - Jazz en tete
00:30
Aaron Goldberg Trio - EFG London Jazz Festival
01:25
Hugh Masekela - Paris Jazz Festival
02:20
Fabrizio Bosso Quartet & Paolo Silvestri Ensemble 'Swinging Duke' - Roma Jazz Festival
03:20
Boubacar Traoré - Paris Jazz Festival
04:15
InterMezzo