Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
06:45
Copa America... Komentator: Žiga Ikič.
08:45
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
10:30
Copa America... Komentator: Žiga Ikič.
12:30
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
13:00
Tour de Hongrie... Komentator: Mitja Hozjan.
13:55
Svetovna liga... Komentator: Mitja Hozjan.
15:00
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
15:40
Svetovna liga... Komentator: Mitja Hozjan.
16:45
Copa America... Komentator: Gregor Gajšek.
18:45
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
19:10
Svetovna liga... Komentator: Nejc Mravlja.
20:15
Xtreme Collxtion... Komentator: Marko Premrl.
20:55
Svetovna liga... Komentator: Nejc Mravlja.
22:00
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
22:30
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
23:25
Copa America... Komentator: Primož Podsedenšek.
01:30
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
02:25
Copa America... Komentator: Gregor Gajšek.
04:30
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
05:00
Copa America... Komentator: Žiga Ikič.
06:45
Copa America... Komentator: Nejc Mravlja.
08:45
Copa America... Komentator: Gregor Gajšek.
10:30
Xtreme Collxtion... Komentator: Marko Premrl.
11:00
Copa America... Komentator: Primož Podsedenšek.
13:00
Copa America... Komentator: Gregor Gajšek.
14:55
Svetovna liga... Komentator: Mitja Hozjan.
16:00
Titan Desert... Komentator: Luka Potočnik.
16:40
Svetovna liga... Komentator: Mitja Hozjan.
17:45
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
19:10
Svetovna liga... Komentator: Nejc Mravlja.
20:15
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
20:55
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
23:00
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
23:25
Copa America... Komentator: Primož Podsedenšek.
01:30
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
02:25
Copa America... Komentator: Žiga Ikič.
04:30
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
05:00
Copa America... Komentator: Gregor Gajšek.
06:45
Copa America... Komentator: Primož Podsedenšek.
08:45
Copa America... Komentator: Gregor Gajšek.
10:30
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
11:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
12:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
13:00
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
14:55
Svetovna liga... Komentator: Blaž Magdič.
16:00
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
16:40
Svetovna liga... Komentator: Blaž Magdič.
17:45
Titan Desert... Komentator: Luka Potočnik.
18:15
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
19:10
Svetovna liga... Komentator: Nejc Mravlja.
20:15
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
20:55
Svetovna liga... Komentator: Nejc Mravlja.
22:00
Copa America... Komentator: Žiga Ikič.
00:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
00:55
Copa America... Komentator: Primož Podsedenšek.
03:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
04:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
05:00
Copa America... Komentator: Gregor Gajšek.