Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Nevermind plays Telemann
09:25
Jean Rondeau and Thomas Dunford: Couperin, Visée, d'Anglebert, Forqueray
10:10
A lute recital with Thomas Dunford : Dowland, Kapsberger, Dalza
11:20
InterMezzo
12:30
L'Etoile by Chabrier at the DNO Amsterdam
14:25
Daniel Barenboim plays Schubert's piano sonata D 958
15:05
InterMezzo
16:30
Daniel Barenboim plays Schubert's sonata D 959
17:10
Geneva International Music Competition 2014 - Flute
19:00
InterMezzo
20:30
Dave Brubeck Quartet
21:05
Keith Jarrett, Charles Lloyd, Jack Dejohnette... - Jazz Archive
21:45
Satchmo special: Louis Armstrong and his all stars, 1959
22:45
InterMezzo
23:30
Jacob Collier - Montreux Jazz Festival
00:30
Yaron Herman 'Everyday' at La Villette jazz festival
01:40
Michel Portal Quintet - Europa Jazz
02:30
Salif Keita Acoustic at the Carreau du Temple, Paris
03:30
Tinissima quartet - Banlieues Bleues
04:30
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Mc Coy Tyner trio 'Echoes with a Friend' - Philharmonie de Paris
09:35
Thelonious Monk Quartet - Brussels 1963
10:05
Ibrahim Maalouf - Paris Philharmonie
11:20
InterMezzo
12:30
Gara Garayevs's Violin Sonata and 24 Preludes for piano with Vadim Repin and Murad Huseynov
13:35
Gara Garayev's 100th Anniversary Concert in Saint Petersburg
15:15
InterMezzo
16:30
Casse-Noisette Compagnie by J.C Maillot, Les Ballets de Monte-Carlo
18:20
Lionel Bringuier conducts the Alma Chamber Orchestra : Beethoven, Saint-Saëns, Mendelssohn
19:30
InterMezzo
20:00
Christian Arming and the Orchestre Royal Philharmonique de Liege: Strauss, Walton, Rachmaninov
22:00
Dracula by Pierre Henry, Ensemble Le Balcon
23:05
InterMezzo
23:30
Pedro Soler & Gaspar Claus - 'La Petenera'
00:05
Tinissima quartet - Banlieues Bleues
01:00
Volcan Trio - Jazz in Marciac
02:10
Meschell Ndegeocello - Banlieues Bleues
03:10
Magnetic Ensemble - D'Jazz Nevers
04:05
Satchmo special: Louis Armstrong and his all stars, 1959
05:00
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Esa-Pekka Salonen conducts Bluebeard's Castle and La Voix humaine at the Opéra de Paris
10:30
Daniel Barenboim plays Schubert's piano sonata D 960
11:15
InterMezzo
12:30
Rain choreography by Anne Teresa De Keermaeker, Palais Garnier
13:45
Rain, documentary directed by Gerard-Jan Claes, Olivia Rochette and Anne Teresa De Keersmaeker
14:40
Französische Suite choreography by Anne Teresa de Keersmaeker
15:00
InterMezzo
16:30
Paavo Järvi conducts Tchaikovsky and Shostakovich with the Orchestre de Paris
18:05
Maxim Vengerov at Salle Gaveau - Paris Mezzo Festival
19:50
InterMezzo
20:30
Daniel Barenboim conducts Parsifal by Wagner in Berlin
00:45
Magnetic Ensemble - D'Jazz Nevers
01:38
Michel Portal Quintet - Europa Jazz
02:31
New Orleans, Street Jazz & Dirty Rap
03:31
Tinissima quartet - Banlieues Bleues
04:31
Meschell Ndegeocello - Banlieues Bleues
05:38
InterMezzo