Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

HTV 5
05:37
Hrvatska za 5: Neizmjerna ljubav Vukovara i Škabrnje (R)
06:28
Bilješke o jeziku
06:47
Vijesti na njemačkom jeziku
06:53
Znanstvena petica - portreti: Ana Knežević
06:59
U svom filmu: Lana Kos (R)
07:55
Knjiga ili život (R)
08:27
Znanstveni krugovi
08:52
Abeceda zdravlja - Zdrava stopala
09:01
Izvan formata
09:50
Vinjeta:Varaždin
09:56
Vinjeta:Trajekti
10:02
Vijesti na španjolskom jeziku
10:09
Dnevnik 2
10:45
Tema dana
10:59
Tomislav Goluban i gosti - Studio Bajsić, 28.04.2019. (1. dio) (R)
11:52
Informativka: Matica hrvatska
11:56
Vijesti na engleskom jeziku
12:03
Kod nas doma (R)
12:46
Žrtva Borova naselja za domovinu, snimka
13:37
Hrvatska za 5: Neizmjerna ljubav Vukovara i Škabrnje (R)
14:28
Bilješke o jeziku
14:47
Vijesti na njemačkom jeziku
14:53
Znanstvena petica - portreti: Ana Knežević
14:59
U svom filmu: Lana Kos (R)
15:55
Knjiga ili život (R)
16:27
Znanstveni krugovi
16:52
Abeceda zdravlja - Zdrava stopala
17:01
Izvan formata
17:50
Vinjeta:Varaždin
17:56
Vinjeta:Trajekti
18:02
Vijesti na španjolskom jeziku
18:09
Dnevnik 2
18:45
Tema dana
18:59
Tomislav Goluban i gosti - Studio Bajsić, 28.04.2019. (1. dio) (R)
19:52
Informativka: Matica hrvatska
19:56
Vijesti na engleskom jeziku
20:03
Kod nas doma (R)
20:46
Žrtva Borova naselja za domovinu, snimka
21:37
Hrvatska za 5: Neizmjerna ljubav Vukovara i Škabrnje (R)
22:28
Bilješke o jeziku
22:47
Vijesti na njemačkom jeziku
22:53
Znanstvena petica - portreti: Ana Knežević
22:59
U svom filmu: Lana Kos (R)
23:55
Knjiga ili život (R)
00:27
Znanstveni krugovi
00:52
Abeceda zdravlja - Zdrava stopala
01:01
Izvan formata
01:50
Vinjeta:Varaždin
01:56
Vinjeta:Trajekti
02:03
Vijesti na španjolskom jeziku
02:10
Dnevnik 2
02:48
Tema dana
03:00
Klub 7
03:55
Informativka: Medijska pismenost
04:00
Vijesti na engleskom jeziku
04:07
Otvoreno
04:52
Eko zona
05:17
2020 za Rijeku, emisija iz kulture
05:52
Vijesti na njemačkom jeziku
05:59
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (10/12)
06:49
Kultura s nogu
07:19
Severina - snimka koncerta
09:29
Luka i prijatelji: Evolucija
09:54
Financijalac: Poduzetnička plaća
10:03
Vijesti na španjolskom jeziku
10:10
Dnevnik 2
10:48
Tema dana
11:00
Klub 7
11:55
Informativka: Medijska pismenost
12:00
Vijesti na engleskom jeziku
12:07
Otvoreno
12:52
Eko zona
13:17
2020 za Rijeku, emisija iz kulture
13:52
Vijesti na njemačkom jeziku
13:59
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (10/12)
14:49
Kultura s nogu
15:19
Severina - snimka koncerta
17:29
Luka i prijatelji: Evolucija
17:54
Financijalac: Poduzetnička plaća
18:03
Vijesti na španjolskom jeziku
18:10
Dnevnik 2
18:48
Tema dana
19:00
Klub 7
19:55
Informativka: Medijska pismenost
20:00
Vijesti na engleskom jeziku
20:07
Otvoreno
20:52
Eko zona
21:17
2020 za Rijeku, emisija iz kulture
21:52
Vijesti na njemačkom jeziku
21:59
Crno-bijeli svijet (1), serija (12) (10/12)
22:49
Kultura s nogu
23:19
Severina - snimka koncerta
01:29
Luka i prijatelji: Evolucija
01:54
Financijalac: Poduzetnička plaća
02:03
Vijesti na španjolskom jeziku
02:10
Dnevnik 2
02:48
Tema dana
03:00
Dolina sunca, serija (124/210)
03:45
Bonton: Pretjerano zadiranje u tuđi prostor
03:50
Informativka: Mirenje
03:55
Vijesti na engleskom jeziku
04:02
Na rubu znanosti (R)
04:52
Otvoreno
05:37
Pogled preko granice
06:02
Hrvatska moj izbor: Jo i Chloé
06:28
Vijesti na njemačkom jeziku
06:35
Znanstvena petica - portreti: Anet Režek Jambrak
06:41
Labirint
07:06
Hrvatsko proljeće: Sedamdesete, dokumentarna serija (9/9)
07:52
Što je klasik?
08:27
Prometej
08:52
Glas domovine
09:17
Navrh jezika: Što je radio Danteov unuk u Zagrebu?
09:28
(Re)kreativac - Gimnastika
09:54
Znanstvena petica - portreti: Filip Gordon Frank
10:03
Vijesti na španjolskom jeziku
10:10
Dnevnik 2
10:48
Tema dana
11:00
Dolina sunca, serija (124/210)
11:45
Bonton: Pretjerano zadiranje u tuđi prostor
11:50
Informativka: Mirenje
11:55
Vijesti na engleskom jeziku
12:02
Na rubu znanosti (R)
12:52
Otvoreno
13:37
Pogled preko granice
14:02
Hrvatska moj izbor: Jo i Chloé
14:28
Vijesti na njemačkom jeziku
14:35
Znanstvena petica - portreti: Anet Režek Jambrak
14:41
Labirint
15:06
Hrvatsko proljeće: Sedamdesete, dokumentarna serija (9/9)
15:52
Što je klasik?
16:27
Prometej
16:52
Glas domovine
17:17
Navrh jezika: Što je radio Danteov unuk u Zagrebu?
17:28
(Re)kreativac - Gimnastika
17:54
Znanstvena petica - portreti: Filip Gordon Frank
18:03
Vijesti na španjolskom jeziku
18:10
Dnevnik 2
18:48
Tema dana
19:00
Dolina sunca, serija (124/210)
19:45
Bonton: Pretjerano zadiranje u tuđi prostor
19:50
Informativka: Mirenje
19:55
Vijesti na engleskom jeziku
20:02
Na rubu znanosti (R)
20:52
Otvoreno
21:37
Pogled preko granice
22:02
Hrvatska moj izbor: Jo i Chloé
22:28
Vijesti na njemačkom jeziku
22:35
Znanstvena petica - portreti: Anet Režek Jambrak
22:41
Labirint
23:06
Hrvatsko proljeće: Sedamdesete, dokumentarna serija (9/9)
23:52
Što je klasik?
00:27
Prometej
00:52
Glas domovine
01:17
Navrh jezika: Što je radio Danteov unuk u Zagrebu?
01:28
(Re)kreativac - Gimnastika
01:54
Znanstvena petica - portreti: Filip Gordon Frank
02:03
Vijesti na španjolskom jeziku
02:10
Dnevnik 2
02:48
Tema dana
03:00
Dolina sunca, serija (125/210)
03:45
Informativka: Mirovinski sustav
03:50
Vijesti na engleskom jeziku
03:57
5.com s Danielom: Vanna i Davor Gobac, zabavni talk show
04:52
Globalna Hrvatska