Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan in Ognjen Backovič.
08:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
09:55
Svetovni pokal... Komentator: Robert Kukovica.
11:15
NHL... Komentator: Uroš Puš.
12:55
Svetovno mladinsko prvenstvo... Komentator: Robert Kukovica.
14:15
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
14:30
Xtreme Collxtion... Komentator: Luka Cotič.
15:00
WRC... Komentator: Luka Potočnik.
16:00
IAAF World Indoor Tour... Komentator: Žiga Ikič.
17:25
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
19:15
Worldies... Komentator: Luka Cotič.
19:25
EHF pokal... Komentator: Mitja Hozjan.
21:15
Svetovni pokal... Komentator: Robert Kukovica.
22:30
Svetovno mladinsko prvenstvo... Komentator: Robert Kukovica.
23:45
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.
01:30
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.
03:15
Španska liga... Komentator: Luka Cotič.
05:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
07:00
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
08:55
Winter X Games... Komentator: Aleš Stadler.
09:55
Svetovni pokal... Komentator: Robert Kukovica.
10:55
NHL... Komentator: Uroš Puš.
12:55
Svetovni pokal... Komentator: Robert Kukovica.
13:45
Worldies... Komentator: Luka Cotič.
14:00
Winter X Games... Komentator: Aleš Stadler.
14:55
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
16:55
Škotska liga... Komentator: Nejc Mravlja.
19:00
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
19:25
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
21:30
Svetovni pokal... Komentator: Robert Kukovica.
22:30
Svetovni pokal... Komentator: Robert Kukovica.
23:30
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.
01:15
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
05:00
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Žvab.
06:45
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Žvab.
08:30
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
10:15
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
12:00
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
13:45
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
15:30
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
17:15
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.
19:00
TV Shopping
19:30
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.
21:15
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.
23:00
Svetovno mladinsko prvenstvo... Komentator: Robert Kukovica.
00:00
Svetovno mladinsko prvenstvo... Komentator: Robert Kukovica.
01:00
Avstralska liga... Komentator: Luka Potočnik.
03:00
Avstralska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.