Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2
09:00
Table Tenis: WT Linz, AT, pon.
10:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
12:30
Umetnostno drsanje: Grand Prix , JP, pon.
14:30
Table Tenis: WT Linz, AT, pon.
16:00
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Ski Jump, pon.
17:00
OI: Hiša Slavnih Salt Lake City 2002, pon.
18:00
OI: Flame Catcher, pon.
18:30
Table Tenis: WT Linz, AT, pon.
19:25
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
19:30
Play-off Quarter Final Game 2: Sporting Kansas City (USA) - Real Salt Lake (USA).
20:45
Group Stage Day 1: North Korea - Germany.
23:00
Umetnostno drsanje: Grand Prix , JP, pon.
00:55
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
02:55
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
03:00
Group Stage Day 1: North Korea - Germany.
08:00
Group Stage Day 1: North Korea - Germany.
10:00
Table Tenis: WT Linz, AT, pon.
12:30
Group Stage Day 1: North Korea - Germany.
14:00
Play-off Quarter Final Game 2: Sporting Kansas City (USA) - Real Salt Lake (USA).
15:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
16:30
Group Stage Day 1: North Korea - Germany.
18:00
Umetnostno drsanje: Grand Prix , JP, pon.
20:00
Play-off Quarter Final Game 2: Sporting Kansas City (USA) - Real Salt Lake (USA).
21:25
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
21:30
Group Stage Day 1: North Korea - Germany.
23:00
OI: Anatomija, pon.
23:30
OI: Flame Catcher, pon.
00:00
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Ski Jump, pon.
00:55
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
03:00
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
04:00
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Ski Jump, pon.
09:30
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Ski Jump, pon.
11:00
OI: Hiša Slavnih Salt Lake City 2002, pon.
13:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
15:15
OI: Anatomija, pon.
15:45
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
19:00
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
19:40
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
19:45
Germany - Netherlands.
22:00
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Ski Jump, pon.
23:00
Qualifying HS 134 Men.
01:25
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
01:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
02:00
Qualifying HS 134 Men.
03:00
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Ski Jump, pon.
04:00
Qualifying HS 134 Men.