Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
06:30
Španska liga: Valencia - Getafe
08:15
Premier League: Fulham - Liverpool
10:00
Judo Grand Slam: Ekaterinburg - 2. dan
12:00
Turska liga: Bursa - Galatasaray
13:45
Turska košarka: Afyon - Galatasaray
15:15
FA Cup 1/4 Finale: Wolves - Manchester United
17:00
Italijanska odbojka (M): Modena - Trentino
18:45
Švajcarska liga: Basel - Young Boys
20:30
NBA Live
20:45
Pregled Championship
21:15
Pregled Premier League
22:15
Pregled ATP Masters Indian Wells
23:10
Pregled portugalske lige
00:00
ATP Masters Indian Wells - FINALE
02:00
Pregled holandske lige
03:00
Premier League: Burnley - Leicester
04:45
League 2: Mansfield - Lincoln
06:30
Španska liga: Espanyol - Sevilla
08:15
KHL Playoff EAST - 1/2 Finale (G3): Salavat Yulaev - Avtomobilist
10:00
WTA Premier Indian Wells - FINALE
12:00
Segunda division: Numancia - Malaga
13:45
Pregled španske lige
14:45
Pregled FA Cup
15:15
NBA: Boston - Denver
17:00
Odbojka Liga šampiona (M) - 1/4 Finale (2nd leg): Zenit Kazan - Trefl Gdansk, v živo
19:00
Pregled portugalske lige
19:45
Pregled turske lige
20:30
NBA Live
20:45
KHL Ice Week
21:00
Pregled NASCAR: Fontana
21:50
NBA Weekly: The Way We Ball - Croatia
22:15
Odbojka Liga sampiona (Ž) - 1/4 Finale (2nd leg): Fenerbahce - Scandicci
00:00
Euroleague: Fenerbahce - Budućnost
01:30
WTA Premier Miami
06:30
Euroleague: Barcelona - Gran Canaria
08:00
Španska liga: Villarreal - Rayo Vallecano
09:45
Premier League: West Ham - Huddersfield
11:30
Euroleague: Olympiacos - Bayern
13:00
Bayern TV: Bayern - Mainz
14:45
Odbojka Liga šampiona (Ž) - 1/4 Finale (2nd leg): Eczacibasi - Conegliano
16:30
Euroleague: Efes - CSKA
18:00
Pregled Segunda division
19:00
Pregled Freeride World Tour: Andorra
20:00
Euroleague: Panathinaikos - Baskonia, v živo
22:00
ATP Uncovered
22:30
Premier League Netbusters
23:00
La Liga magazin
23:30
NBA Live
23:45
Euroleague: Real Madrid - Armani
01:15
Fudbal - prijateljska: Germany - Serbia
03:00
Odbojka Liga šampiona (M) - 1/4 Finale (2nd leg): Zenit St. Petersburg - Belchatow
04:45
WTA Premier & ATP Masters Miami