Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljične minute za najmljaše
09:40
Gorenjska poročila, 5814. informativna oddaja
10:00
29. Medobčinski otroški parlament, reportaža
10:20
Zabava za Borisa - Thomas Bernhard, oddaja
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5815. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Kulinarični kotiček: Slastni krofi s Trojan, reportaža
20:00
Gostilna Pr' Francet, zabavno glasbena oddaja
21:00
Slovenska čebelarska dediščina, 3. del dokumentarne serije
21:40
Gorenjska poročila, 5815. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Mura raba tour, oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5815. informativna oddaja
00:00
Med rudarji: Marjeta Hribar in nakit iz premoga, oddaja
01:55
Videostrani
08:00
Kuža pazi in še kaj, posnetek otroške prireditve
08:40
Ptičja ohcet, otroška predstava
09:40
Gorenjska poročila, 5815. informativna oddaja
10:00
Mura Raba tour, oddaja
10:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:15
Tokrat grem volit, oddaja
13:25
Gen-i Sonce, komercialna reportaža
14:45
Kulinarični kotiček: Slastni krofi s Trojan, reportaža
15:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
15:40
Smučarski tek politikov, diplomatov in gospodarstvenikov, reportaža
16:30
Projekt: Spodbujajmo prijateljstvo v Novem mestu, oddaja
17:40
Zabava za Borisa - Thomas Bernhard, oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:30
Čira čara, otroška oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5815. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Razvojna okrogla miza na Jesenicah, posnetek
20:30
Belo se pere na devetdeset, literarni večer
21:40
Gorenjska poročila, 5815. informativna oddaja
22:00
Med rudarji: Marjeta Hribar in nakit iz premoga, oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5815. informativna oddaja
00:00
“Zaigraj i zapjevaj”, celovečerni folklorni festival
02:10
Videostrani
08:00
Sapramiška, otroška predstava
08:30
Tralalaja: Spoznajmo Eskime, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5811. informativna oddaja
10:00
Skrbimo za zdravje: 10 let programa Svit, izobraževalna oddaja
11:30
Pesem združuje, Zborovski koncert iz Kranja
12:30
Sledi korakov: Prvi kavarniški večer, pogovorna oddaja
13:35
Zabava za Borisa - Thomas Bernhard, oddaja
15:50
Starodobnik TV, oddaja
16:50
Dora: Rudi Medved, pogovorna oddaja
17:50
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5812. informativna oddaja
19:00
Sledi korakov: Čebelar Jože Pikelj, pogovorna oddaja
20:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
20:30
Gostilna pr'Francet, zabavno-glasbena oddaja
21:30
13. Noč z Andersenom, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5813. informativna oddaja
22:00
Večer glasbe Lojzeta Slaka, 2. del
23:20
29. Medobčinski otroški parlament, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5814. informativna oddaja
00:00
Alpska hokejska liga, SIJ Acroni Jesenice- HK SŽ Olimpija, posnetek tekme
01:05
Videostrani