Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Dober večer, g. predsednik
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Napovedujemo
17:20
Ptuj v pustu: mednarodna povorka
19:20
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Tjaž Marin, tolkala
19:25
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
19:50
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2734. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Anina pot
20:50
10 let ansambla Šaljivci, 1. del
22:10
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Tjaž Marin, tolkala
22:15
Videospot dneva
22:20
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:35
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2734. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:15
Ptuj v pustu: mednarodna povorka
13:15
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Ptuj v Pustu: otroška povorka
19:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Miša Časl, flavta
19:10
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:35
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Na obisku… pri Jožetu Čakšu iz Šmarja pri Jelšah
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN, glasbena oddaja
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Miša Časl, flavta
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Na obisku… pri Jožetu Čakšu iz Šmarja pri Jelšah
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Sitnobe sitne, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: kvartet tolkal GŠ Velenje
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
21:15
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:20
Kmetijski razgledi
21:50
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: kvartet tolkal GŠ Velenje
21:55
Videospot dneva
22:00
Iz oddaje Dobro jutro
22:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:00
Nočni program