Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:40
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.
08:35
Pokal Spar... Komentator: Gregor Žvab.
10:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
12:00
Bundesliga... Komentator: Grega Sever.
13:30
NHL... Komentator: Uroš Puš.
15:25
Turška liga... Komentator: Blaž Magdič.
17:30
Bundesliga... Komentator: Robert Kukovica.
18:55
World Athletics Indoor Tour... Komentator: Gregor Gajšek.
22:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Grega Sever.
23:30
Španski kraljevi pokal... Komentator: Robert Kukovica.
01:05
X Games... Komentator: Aleš Stadler.
02:15
X Games... Komentator: Aleš Stadler.
03:15
X Games... Komentator: Aleš Stadler.
04:15
Španski pokal... Komentator: Marko Premrl.
04:30
Serie A... Komentator: Marko Premrl.
05:00
Turška liga... Komentator: Blaž Magdič.
06:45
Avstralska liga... Komentator: Luka Potočnik.
08:35
World Athletics Indoor Tour... Komentator: Gregor Gajšek.
11:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Grega Sever.
12:55
Turška liga, ženske... Komentator: Robert Kukovica.
14:55
Worldies... Komentator: Gregor Žvab.
15:10
Pokal šestih narodov... Komentator: Grega Sever.
17:10
EHF Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
18:55
EHF Liga prvakinj... Komentator: Grega Sever.
20:45
Španska liga... Komentator: Luka Cotič.
22:45
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
00:45
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
02:30
Xtreme Collxtion... Komentator: Marko Premrl.
03:00
Turška liga, ženske... Komentator: Robert Kukovica.
05:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Luka Potočnik.
06:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Grega Sever.
08:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
09:30
EHF pokal... Komentator: Primož Podsedenšek.
11:00
Pokal šestih narodov... Komentator: Grega Sever.
13:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
14:55
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
16:55
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
18:55
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
20:45
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
21:05
NHL... Komentator: Uroš Puš.
23:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
01:00
Xtreme Collxtion... Komentator: Marko Premrl.
01:30
EHF pokal... Komentator: Grega Sever.
03:00
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.