Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
07:30
Mendelssohn's Symphonies nos.2 & 3 by Yannick Nézet-Séguin and the Chamber Orchestra of Europe
09:30
The Flying Dutchman by Wagner at the Teatro Real de Madrid
11:50
InterMezzo
13:00
The Little Mermaid by Jan Kodet, Czech National Ballet
14:40
Romeo and Juliet by Petr Zuska, National Ballet of Prague
16:40
InterMezzo
17:00
Michel Dalberto plays Fauré
18:15
The Orchestre National de Lille and Alexandre Bloch: Mozart, Mahler
19:20
Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille: Schumann
20:45
InterMezzo
21:00
Hamlet by Ambroise Thomas at the Opéra-Comique
00:00
Mike Stern & Randy Brecker Band - Montreux Jazz Festival
01:10
InterMezzo
02:00
Evgeny Kissin at the Verbier Festival: Chopin, Schumann, Debussy, Scriabin
03:20
Beatrice Rana - Paris Mezzo Festival
05:00
InterMezzo
06:00
Nicholas Angelich at the Philharmonie de Paris: Beethoven, Brahms, Prokofiev
07:30
Seong-Jin Cho at the Verbier Festival: Debussy, Schumann, Chopin
09:10
Mendelssohn's Symphonies nos.2 & 3 by Yannick Nézet-Séguin and the Chamber Orchestra of Europe
11:10
Mendelssohn's Symphonies nos.1, 4 & 5 by Yannick Nézet-Séguin and the Chamber Orchestra of Europe
13:00
Dianne Reeves - Jazz a la Villette
13:50
Laurent de Wilde & Ray Lema - Jazz a la Villette
14:40
Omer Avital Quintet - Jazz a la Villette
15:30
InterMezzo
17:00
Alcione by Marin Marais at the Opéra-Comique
20:05
InterMezzo
21:00
Michel Dalberto plays Fauré
22:15
The Orchestre National de Lille and Alexandre Bloch: Mozart, Mahler
23:25
Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille: Schumann
00:45
Richard Bona & Mandekan Cubano - Montreux Jazz Festival
02:00
Hamlet by Ambroise Thomas at the Opéra-Comique
05:00
InterMezzo
06:00
Dianne Reeves - Jazz a la Villette
06:50
Laurent de Wilde & Ray Lema - Jazz a la Villette
07:40
Omer Avital Quintet - Jazz a la Villette
08:35
InterMezzo
09:30
Alcione by Marin Marais at the Opéra-Comique
12:35
InterMezzo
13:00
Nicholas Angelich at the Philharmonie de Paris: Beethoven, Brahms, Prokofiev
14:30
Seong-Jin Cho at the Verbier Festival: Debussy, Schumann, Chopin
16:00
InterMezzo
16:40
Giselle at the Mariinsky Theater
18:30
The Bronze Horseman - Mariinsky Theater Ballet
20:45
InterMezzo
21:00
The Flying Dutchman by Wagner at the Teatro Real de Madrid
23:19
InterMezzo
00:00
An Evening with Avishai Cohen - Alfa Jazz Fest
01:30
InterMezzo
02:00
Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 1 & 3
03:25
Michel Dalberto and the Novus Quartet: Franck
04:50
InterMezzo