Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
06:45
Prijateljska tekma... Komentator: Žiga Ikič.
08:45
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
10:30
Ultimate Rush... Komentator: Marko Premrl.
10:55
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič.
11:55
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič.
12:55
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič in Simon Detellbach.
13:55
Socca World Cup... Komentator: Luka Potočnik.
14:55
Socca World Cup... Komentator: Luka Potočnik.
15:55
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Potočnik.
16:55
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
17:55
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
21:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
23:05
NHL... Komentator: Luka Cotič.
01:30
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
03:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
05:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
07:00
Prijateljska tekma... Komentator: Žiga Ikič.
08:55
Socca World Cup... Komentator: Luka Potočnik.
09:55
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Potočnik.
10:55
Socca World Cup... Komentator: Luka Potočnik.
11:55
Socca World Cup... Komentator: Nejc Mravlja.
12:55
Socca World Cup... Komentator: Nejc Mravlja.
13:55
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
14:55
Prijateljska tekma... Komentator: Žiga Ikič.
15:55
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič.
16:55
Socca World Cup... Komentator: Žiga Ikič in Nejc Komidar.
17:55
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
20:00
Worldies... Komentator: Robert Kukovica.
20:15
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
20:40
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
22:45
Serie A... Komentator: Primož Podsedenšek.
00:45
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
02:30
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
04:30
Ultimate Rush... Komentator: Marko Premrl.
05:00
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
07:00
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
08:55
Socca World Cup... Komentator: Luka Potočnik.
09:55
Socca World Cup... Komentator: Luka Potočnik.
10:55
Socca World Cup... Komentator: Luka Potočnik.
11:55
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
12:55
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
13:55
Socca World Cup... Komentator: Primož Podsedenšek.
14:55
Socca World Cup... Komentator: Nejc Mravlja.
15:55
Socca World Cup... Komentator: Nejc Mravlja.
16:55
Socca World Cup... Komentator: Nejc Mravlja.
18:00
Serie A magazin... Komentator: Marko Premrl.
18:25
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
20:30
Worldies... Komentator: Robert Kukovica.
20:40
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
22:45
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.
00:45
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
02:30
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
04:30
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
05:00
Serie A... Komentator: Nejc Mravlja.