Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
08:15
Svetovni pokal... Komentator: Žiga Ikič.
10:15
Bundesliga... Komentator: Mitja Hozjan.
11:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
13:15
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
14:45
Ligue 1... Komentator: Uroš Puš.
16:45
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Žvab.
18:30
TV Shopping
19:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
21:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
22:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
23:30
Svetovni pokal... Komentator: Žiga Ikič.
01:30
Turška liga, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
03:15
Avstralska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
06:45
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
07:45
Svetovni pokal... Komentator: Žiga Ikič.
09:45
TV Shopping
10:00
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
11:55
Turška liga, ženske... Komentator: Gregor Žvab.
13:55
EHF Liga prvakov... Komentator: Žiga Ikič.
15:45
Španska liga... Komentator: Luka Cotič.
17:25
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
19:15
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
20:10
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
20:25
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
22:30
Svetovni pokal... Komentator: Žiga Ikič.
00:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
02:00
Francoska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
03:30
Red Bull Air Race... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
Turška liga, ženske... Komentator: Gregor Žvab.
06:45
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
08:45
Svetovni pokal... Komentator: Žiga Ikič.
10:45
TV Shopping
11:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
12:55
FIBA Basketball... Komentator: Luka Potočnik.
13:25
EHF Liga prvakov... Komentator: Žiga Ikič.
15:10
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
16:55
Španska liga... Komentator: Luka Potočnik.
19:00
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
19:25
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
19:55
Brazilska liga... Komentator: Luka Potočnik.
22:00
Kvalifikacije za EHF pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
23:30
FIBA Basketball... Komentator: Luka Potočnik.
00:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
01:00
Ligue 1... Komentator: Uroš Puš.
03:05
Južnoameriška liga prvakov... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Žiga Ikič.