Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK 4
12:00
ATP Uncovered: 38. del
12:30
Španska liga: Getafe - Atletico Madrid
14:15
Avstrijska liga: Salzburg - Rapid
16:00
Svetovno prvenstvo - 2. krog: Slovenija - Brazilija
18:00
Premier liga: Manchester United - Wolverhampton
19:45
Svetovno prvenstvo - 2. krog: Italija - Nizozemska
21:45
Španska liga: Real Madrid - Espanyol
23:30
KHL: Traktor - Salavat Yulaev
01:30
Premier liga: West Ham United - Chelsea
03:15
Portugalska liga: Braga - Sporting
05:00
Po Tokiju se teniški svet v ženski konkurenci seli v Wuhan, kjer je pred teniškimi igralkami še ene vrhunec sezone, preden se bodo podale v Singapur na zaključni Premier turnir sezone.
14:00
Car Fashion
14:30
Kitajska liga: Jiangsu - Guangzhou Evergrande
16:15
Svetovno prvenstvo - 2. krog: Poljska - Srbija
18:00
2. Španska liga: Pregled kroga
19:00
Turška liga: Pregled kroga
20:00
Svetovno prvenstvo - 2. krog: Slovenija - Avstralija
22:00
Premier liga: Fulham - Watford
23:45
Španska liga: Espanyol - Eibar
01:30
FIBA 3X3 World Tour: Hydrabad - 1/2 finale 1
02:00
FIBA 3X3 World Tour: Hydrabad - 1/2 finale 2
02:30
FIBA 3X3 World Tour: Hydrabad - tekmovanje v zabijanju
03:00
FIBA 3X3 World Tour: Hydrabad - finale
03:30
Kitajska liga: Guangzhou R&F - Chongqing
05:15
Turška liga: Trabzonspor - Göztepe
07:00
Po Tokiju se teniški svet v ženski konkurenci seli v Wuhan, kjer je pred teniškimi igralkami še ene vrhunec sezone, preden se bodo podale v Singapur na zaključni Premier turnir sezone.
10:30
Svetovno prvenstvo - 2. krog: Rusija - Italija
12:15
Nizozemska liga: Pregled kroga
13:10
Premier liga: Pregled kroga
14:05
Španska liga: Pregled kroga
15:00
V Srbiji se začenja tudi pokalno tekmovanje, v katerem že v uvodnih krogih spremljamo derbije tamkajšnje nogometne smetane.
17:00
Car Fashion
17:30
Speedway GP: VN Nemčije - Vrhunci dirke
18:30
V Srbiji se začenja tudi pokalno tekmovanje, v katerem že v uvodnih krogih spremljamo derbije tamkajšnje nogometne smetane.
20:30
Nizozemska liga: PSV - Ajax
22:15
Touring Car Europe: Monza - 2. dirka
23:00
Ukrajinska liga: Mariupol - Dinamo Kijev
00:45
Ruski pokal: Volgar - Zenit
02:30
Švedska liga: Norrkoping - Malmo
04:15
NFL: Atlanta - New Orleans