Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Kmetijski razgledi
10:45
Videospot dneva
10:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Miš maš, otroška oddaja
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Klara Klinc, klarinet
18:55
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:20
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: Nepal s Tonetom Škarjo
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
POP CORN, glasbena oddaja
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Klara Klinc, klarinet
22:15
Videospot dneva
22:20
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozbavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, otroška oddaja
09:40
Jutranji pogovori 1
11:10
Dober večer, g. predsednik
12:10
Videospot dneva
12:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
13:10
Ptuj v pustu: urbana povorka
14:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Jutranji pogovori 2
17:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Simfonični orkester GŠ Velenje
17:35
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Ptuj v Pustu: otroška povorka
19:00
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Tjaž Marin, tolkala
19:05
Dotiki gora: Anina pot
19:25
Vrtnarski kotiček
19:35
Videospot dneva
19:40
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2735. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
10 let ansambla Šaljivci, 2. del
21:50
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Miša Časl, flavta
21:55
Popotniške razglednice: Nepal s Tonetom Škarjo
22:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:20
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Miš maš, otroška oddaja
09:40
2734. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:20
2735. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
Na obisku… pri Jožetu Čakšu iz Šmarja pri Jelšah
11:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:20
Jutranji pogovori 1
13:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:30
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
Sitnobe sitne, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: kvartet tolkal GŠ Velenje
18:35
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
21:15
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Klara Klinc, klarinet
21:25
Jutranji pogovori 2
22:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:20
Nočni program