Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK 4
06:45
ATP 500 Rotterdam: Finale
08:30
League 1: Sunderland - Accrington Stanley
10:15
Evropska liga - 1/16 finala: Pregled kroga
11:15
Pokal FA: Doncaster - Crystal Palace
13:00
NBA All Star Weekend: All Star Game
15:00
Španska liga: Huesca - Athletic Bilbao
16:45
Portugalska liga: Aves - Benfica
18:30
ATP 500 Rio de Janeiro
20:00
KHL: Jokerit - Spartak
22:00
Portugalska liga: Sporting - Braga
23:45
Italijanska liga (m): Lube - Modena
01:45
Španska liga: Barcelona - Real Valladolid
03:30
2. španska liga: Oviedo - Alcorcon
05:15
Danska liga: Esbjerg - Brondby
07:00
Trans World Sport
08:00
Nizozemska liga: Ajax - NAC
09:45
Pokal FA: Brighton - Derby County
11:30
NBA All Star Weekend: Rising Stars Challenge
13:30
Portugalska liga: Pregled kroga
14:15
Nizozemska liga: Pregled kroga
15:15
Bundesliga (Bayern TV): Augsburg - Bayern (M)
17:00
Portugalska liga: Porto - Vitoria Setubal
18:45
ATP 500 Rio de Janeiro
20:15
Liga prvakov (ž): Budowlani Lodz - Novara
22:00
NBA Weekly
22:30
Sevilla je prvo tekmo v večnem mestu dobila z minimalnih 1:0 in si pripravila izjemno izhodišče pred povratno tekmo. Lazio zagotovo še ni rekel zadnje, a za napredovanje bo moral pokazati veliko več kot na prvem obračunu.
00:15
1. SRL: Gorenje Velenje - Riko Ribnica
01:45
Srbska liga: Crvena zvezda - Vojvodina
03:30
Turška liga: Fenerbahce - Konyaspor
05:15
Nizozemska liga: Heerenveen - PSV
07:00
Turški pokal: Finale
08:45
Pokal FA: Wimbledon - Millwall
10:30
Romunska liga: Cluj - Astra
12:15
Nemški pokal - finale: Brose Bamberg - Alba Berlin
14:00
Turška liga: Pregled kroga
15:00
2. španska liga: Pregled kroga
16:00
Pokal FA: Pregled kroga
16:30
Španska liga: Pregled kroga
17:30
ATP 500 Rio de Janeiro
19:00
Nascar: Daytona 500
23:00
Evroliga - 23. krog: CSKA Moskva - Gran Canaria
00:45
Evroliga - 23. krog: Olimpia Milano - Maccabi
02:30
Srbska liga: Bačka - Partizan
04:15
Španska liga: Villarreal - Sevilla