Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2 HD
08:30
FMX: Night of the Jumps in Shenzhen, CN, prvič
09:30
Umetnostno drsanje: GP Vancouver, CA, pon.
13:00
FMX: Night of the Jumps in Shenzhen, CN, pon.
15:30
Men's 12.5km Pursuit.
16:00
Umetnostno drsanje: GP Vancouver, CA, pon.
18:00
Final: Atlanta United (USA) - Portland Timbers (USA).
19:15
Men's 12.5km Pursuit.
19:45
Women's 10km Pursuit.
20:10
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
20:15
FMX: Night of the Jumps in Shenzhen, CN, pon.
22:15
Women's 10km Pursuit.
22:45
Final: Atlanta United (USA) - Portland Timbers (USA).
00:25
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
00:30
Umetnostno drsanje: GP Vancouver, CA, pon.
02:30
Women's 10km Pursuit.
04:30
Men's 12.5km Pursuit.
05:30
FMX: Night of the Jumps in Shenzhen, CN, pon.
08:30
Men's 12.5km Pursuit.
09:30
FMX: Night of the Jumps in Shenzhen, CN, pon.
10:30
Zimski športi: Lovimo zgodovino, pon.
11:00
Table Tenis: WT finales , KR, v živo
15:30
Table Tenis: WT finales , KR, pos.
16:30
Women's 7.5km Sprint.
17:30
FMX: Night of the Jumps in Shenzhen, CN, pon.
19:00
Men's Downhill Training.
20:00
Women's 7.5km Sprint.
20:55
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
21:00
OI: Hiša Slavnih Salt Lake City finale, pon.
22:00
OI: Hiša Slavnih Pyeongchang Ice Hockey, pon.
23:00
Women's 7.5km Sprint.
00:55
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
01:00
Women's 7.5km Sprint.
02:00
FMX: Night of the Jumps in Shenzhen, CN, pon.
04:30
Men's Downhill Training.
05:30
Women's 7.5km Sprint.
08:30
Final: Spain U-17 (W) - Mexico U-17 (W).
09:45
Zimski športi: Lovimo zgodovino, pon.
10:15
Table Tenis: WT finales , KR, pon.
11:00
Table Tenis: WT finales , KR, v živo
19:00
Final: Spain U-17 (W) - Mexico U-17 (W).
19:55
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
20:00
Nogomet: Bundesliga Preview, prvič
20:30
Day 15: Nurnberg (Germany) - Wolfsburg (Germany).
23:00
Qualifying HS 137 Men.
23:55
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
00:00
Quarter-finals.
01:25
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
01:30
Qualifying HS 137 Men.
02:15
Men's 10km Sprint.
03:00
Quarter-finals.
04:30
Qualifying HS 137 Men.