Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Mozart's Mitridate at the Théâtre des Champs-Elysées
11:30
InterMezzo
12:30
Carmen by Johan Inger, Compania Nacional de Danza
13:50
Giselle at the Mariinsky Theater
15:45
InterMezzo
16:30
Falla, Albéniz - Rocío Márquez, Orchestre Philharmonique Royal de Liege, Christian Arming
17:50
Nicholas Angelich at the Philharmonie de Paris: Beethoven, Brahms, Prokofiev
19:25
InterMezzo
20:30
Tristan und Isolde, by Richard Wagner at the Staatsoper Berlin
00:55
Amjad Ali Khan at Philharmonie de Paris - Raga Night
01:55
Troyka - Südtirol Jazz Festival
02:40
Roller trio - Bimhuis
03:40
Orchestre National de Jazz /Olivier Benoit : EUROPA 'Paris' - DJazz Festival de Nevers
04:40
Andrew McCormack, solo - Bimhuis
05:20
Mark Guiliana Jazz Quartet - Festival International de Jazz de Montréal
06:30
InterMezzo
08:30
Daniil Trifonov - Bach, Beethoven, Liszt
10:25
Zubin Mehta and the Israel Philharmonic Orchestra : Mozart and Beethoven
11:45
InterMezzo
12:30
Snarky Puppy & Culcha Vulcha at L'Olympia
14:15
Keziah Jones - Jazz a Vienne
15:30
InterMezzo
16:30
Norma by Vicenzo Bellini - Teatro La Fenice
19:10
InterMezzo
20:30
Herbert Blomstedt and the Gewandhausorchester Leipzig: Beethoven
21:55
Vasily Petrenko and the Oslo Philharmonic: Haydn and Rachmaninov
23:15
InterMezzo
23:30
Polar Bear - Südtirol Jazz Festival
01:20
Dhafer Youssef 'Diwan of Beauty and Odd'
02:30
Delvon Lamarr Organ Trio - Festival International de Jazz de Montréal
03:15
Émile Parisien & Vincent Peirani - BELLE ÉPOQUE
04:15
Juan José Mosalini et Sandra Rumolino - Alma de Tango - Au Fil des Voix
05:00
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
The Fountain of Bakhtchisarai, Mariinsky Theater Ballet
10:20
Romeo and Juliet by Petr Zuska, National Ballet of Prague
12:10
InterMezzo
12:30
Daniele Gatti conducts Salome by Strauss at the Dutch National Opera & Ballet Amsterdam
14:20
R+R=NOW (Glasper, Scott, Hodge, McFerrin...) - Jazz a Vienne
15:30
InterMezzo
16:30
Sergey Smbatyan, Malta Philharmonic orchestra: Portrait
16:55
The Malta Philharmonic Orchestra in Berlin
18:15
Wagner, Mahler, Schumann - Mihoko Fujimura, Orchestre Philharmonique de Liege, Christian Arming
19:50
InterMezzo
20:30
Jordi Savall and Le Concert des Nations: Tribute to the Earth
22:25
The Four Seasons by Vivaldi with Concerto Köln
23:40
Delvon Lamarr Organ Trio - Festival International de Jazz de Montréal
00:25
Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival International de Jazz de Montréal
01:40
Michel Portal, Jeff Ballard, Kevin Hays - Jazz sous les Pommiers
02:45
Bill Frisell 'Guitar in the Space Age' - D'Jazz Nevers Festival
03:40
Quincy Jones - 1961
04:05
All stars band: Lenny White, Biréli Lagrene, Antonio Farao, Eddie Gomez - Jazz en Baie
05:10
InterMezzo