Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljične minute za najmljaše
09:40
Gorenjska poročila, 5769. informativna oddaja
10:00
Novosti na knjižnem trgu, reportaža
10:20
Dan spomina na holokavst, posnetek prireditve
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5770. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Paznovanje bož. – novol. praznikov v Domu upokojencev Kranj, reportaža
20:00
Gostilna Pr' Francet, zabavno glasbena oddaja
21:00
Slovenska čebelarska dediščina, 2. del dokumentarne serije
21:40
Gorenjska poročila, 5770. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Cover koncerti, zabavnoglasbena oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5770. informativna oddaja
00:00
Slavnostna akademija ob občinskem prazniku občine Tržič
01:55
Videostrani
08:00
Kuža pazi in še kaj, posnetek otroške prireditve
08:40
Ptičja ohcet, otroška predstava
09:40
Gorenjska poročila, 5770. informativna oddaja
10:00
Mura Raba tour, oddaja
10:30
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:15
Tokrat grem volit, oddaja
13:25
Alpska hokejska liga, SIJ Acroni Jesenice- HK SŽ Olimpija posnetek tekme
14:45
Kulinarični kotiček: Slastni krofi s Trojan, reportaža
15:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
15:40
Smučarski tek politikov, diplomatov in gospodarstvenikov, reportaža
16:30
Dan spomina na holokavst, posnetek prireditve
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:30
Čira čara, otroška oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5770. informativna oddaja
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Prešernov smenj 2019 v Kranju, reportaža
20:30
Kulturni praznik v vaseh pod Stolom, reportaža
21:20
Novosti na knjižnem trgu, pogovorna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5770. informativna oddaja
22:00
Med rudarji: 4.dritl, oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5770. informativna oddaja
00:00
“Zaigraj i zapjevaj”, celovečerni folklorni festival
02:10
Videostrani
08:00
Sapramiška, otroška predstava
08:30
Tralalaja: Spoznajmo Eskime, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5766. informativna oddaja
10:00
Skrbimo za zdravje: Smučarske poškodbe, izobraževalna oddaja
11:35
Moč glasbe nas združuje, ponovitev novoletne oddaje
15:30
Prešernov smenj 2019 v Kranju, reportaža
15:50
Starodobnik TV, oddaja
16:50
Dora: Janez Škof, pogovorna oddaja
17:50
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5767. informativna oddaja
19:00
Sledi korakov z Igorjem Goštetom, pogovorna oddaja
19:30
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
20:00
Gostilna pr'Francet, zabavno-glasbena oddaja
21:00
Regijska podelitev nagrad in priznanj Civilne zaščite, reportaža
21:40
Gorenjska poročila, 5768. informativna oddaja
22:00
Večer glasbe Lojzeta Slaka, 2. del
23:20
19. nočni pohod do »Krive jelke«, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5769. informativna oddaja
00:00
Alpska hokejska liga, SIJ Acroni Jesenice- HK SŽ Olimpija, posnetek tekme
01:05
Videostrani