Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK 4
06:00
Kvalifikacije za EP 2020: San Marino - Škotska
07:45
2. španska liga: Elche - Alcorcon
09:30
Kvalifikacije za EP 2020: Gruzija - Švica
11:15
NBA: Charlotte - Boston
13:15
Kvalifikacije za EP 2020: Ciper - Belgija
15:00
Kvalifikacije za EP 2020: BiH - Armenija
17:00
Turško košarkarsko prvenstvo je eno najmočnejših v Evropi, Istanbul pa počasi postaja košarkarska prestolnica sveta, saj ima kar tri evroligaše, obenem pa v domačem prvenstvu igrajo nekateri največji zvezdniki tega športa.
19:00
2. SNL: Drava - Nafta
20:45
Euro 2020 bo 16. evropsko prvenstvo v nogometu, ki bo prvič potekalo v dvanajstih evropskih mestih, v dvanajstih različnih državah. Na tem turnirju ne bo neposredno uvrščenih ekip, tako da se bo v kvalifikacijah pomerilo 55 reprezentanc, vključno 13 repre.
22:45
Italijanska liga (ž): Bergamo - Scandicci
00:30
Kvalifikacije za EP 2020: Kosovo - Bolgarija
02:15
Kvalifikacije za EP 2020: Turčija - Moldavija
04:00
Turška liga: Buyukcekmece - Bahcesehir
05:45
Kvalifikacije za EP 2020: Luksemburg - Ukrajina
07:30
ATP Uncovered
08:00
Kvalifikacije za EP 2020: Kazahstan - Rusija
09:45
Kvalifikacije za EP 2020: Slovenija - Makedonija
11:30
NBA: Action
12:00
Kvalifikacije za EP 2020: Wales - Slovaška
13:45
Italijanska liga (m): Milano - Perugia
15:30
Kvalifikacije za EP 2020: Nizozemska - Nemčija
17:15
Kvalifikacije za EP 2020: Turčija - Moldavija
19:00
1. SRL - končnica: Koper - Celje P.L.
20:45
Euro 2020 bo 16. evropsko prvenstvo v nogometu, ki bo prvič potekalo v dvanajstih evropskih mestih, v dvanajstih različnih državah. Na tem turnirju ne bo neposredno uvrščenih ekip, tako da se bo v kvalifikacijah pomerilo 55 reprezentanc, vključno 13 repre.
22:45
Kvalifikacije za EP 2020: Malta - Španija
00:35
Prijateljska tekma: Češka - Brazilija
02:25
Kvalifikacije za EP 2020: Armenija - Finska
04:15
Prijateljska tekma: Gibraltar - Estonija
06:00
Kvalifikacije za EP 2020: Moldavija - Francija
07:45
Kvalifikacije za EP 2020: Irska - Gruzija
09:30
Turška liga: Fenerbahce - Tofas
11:15
2. španska liga: Rayo Majadahonda - Numancia
13:00
Kvalifikacije za EP 2020: Italija - Lihtenštajn
14:45
Turška liga: Gaziantep - Anadolu Efes
16:30
Kvalifikacije za EP 2020: Španija - Norveška
18:15
Kvalifikacije za EP 2020: Poljska - Latvija
20:00
NBA: Toronto - Oklahoma City
22:00
League 1: Walsall - Barnsley
23:45
Kvalifikacije za EP 2020: Albanija - Turčija
01:30
Liga VTB: Khimki - Astana
03:15
Kvalifikacije za EP 2020: Romunija - Ferski otoki
05:00
Kvalifikacije za EP 2020: Belgija - Rusija