Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Madžarska 2
08:35
S: Mendoza Ashley; R: Donovan Cook... Mickey egér varázslatos játszóterén mindig akad valami izgalmas játék, vagy feladat, ami megoldásra vár, ráadásul még tanulhatunk is tőle. Természetesen a barátai sem hiányozhatnak, hisz itt van Minnie egér, Donald kacsa, Goofy, Pluto és Daisy kacsa is.
09:00
S: Campbell Kevin D.; R: Howy Parkins... A sohavirág a legritkább virágfaj, ami évszázadonként csak egyszer nyílik. Jake és barátai Pán Péter iránytűjének segítségével keresik a ritka növényt. Hook egy különleges vizicsillagra vágyik, de szerencsétlenségére a csillag Jake-nek és barátainak védelme alatt áll.
09:20
S: Crocker Carter; R: Jamie Mitchell... Az egész évben tanultakról kell számot adni a Bűbájos Iskolában, egy verseny keretében. A gyerekek párban dolgoznak, és mindegyik csapat valami különlegeset szeretne alkotni. Vajon melyik találmány lesz a győztes?
09:45
S: Bernstein Anne D.; R: Kim Jin Yong... Colette és anyukája a tündérmesék báljába készülnek, mikor rájönnek hogy a farmon az állatokat még nem látták el. Jett felajánlja segítségét, de mikor egyedül marad az állatokkal, akkor okoz egy kis kalamajkát a farmon, így muszáj hívnia a Szárnyalókat.
10:00
S: Jennett Bart; R: Bob Hathcock... A lányok egymással versenyeznek, hogy ki tud nagyobb süteményt sütni Bogyóbokornak.
10:20
S: Nolan Jim; R: Donnie Anderson... Luna és barátai meglátogatják Csodaország egyik legaranyosabb élőlényeit, a Pehelybolyhakat. Ám a kicsik megijednek és elbújnak. A csapat segít a mamának megtalálni. Ám Karoo úgy érzi, vele senki nem törődik.
10:35
S: Dias Dave; R: Larry Jacobs... Caillou már igazi kis felnőttnek érzi magát, aki mindig csak játszani akar. Szülei segítségével lassan megismeri a környezetét, a tücsköt, aki a kertben él, a szomszédban lakó kislány kutyáját és a pókokat. Vannak olyan dolgok, amelyeket azonnal megszeret, és vannak, amelyeket csak a felnőttek segítségével ért meg.
11:00
I: Balázs Péter (Mérges béka), Borbás Gabi (Méhecske?), Felföldi Anikó (Vízicsiga), Géczy Dorottya (Vízicsiga), Harkányi Endre (Keresztespók), Pathó István (Vízipók), Telessy Györgyi (Fülescsiga); R: Szabó Szabolcs... Vízipók elmagyarázza a vízicsigáknak, hogyan képes a víz alatt élni pók létére. Csak akkor ütközik akadályba, amikor szárazföldön élő barátjának is meg szeretné mutatni legbecsesebb ruhadarabját.
11:05
Vackor az első bében (Vackor elbeszéli szüleinek, hogy milyen az az első bé!)
11:10
Rumcájsz kalandjai (Vissza a szivárványt)
11:20
A Kiscsacsi kalandjai (Mirr-Murr a gólkirály)
11:30
Kék egér (Beborul - kiderül)
11:35
Trombi és a Tűzmanó (Olaj a tűzre)
11:45
Kérem a következőt! (Téli-álom)
12:00
Mézga Aladár különös kalandjai (Mesebolygó)
12:25
Dinó Dan (Horpadás / Slúter-fogó)
12:50
M2 matricák - Triangulum (Zenei játékok)
12:55
Dóra, a felfedező
13:20
Hollócska, a kis rosszcsont (Az erdészvizsga)
13:35
Rosie világa (Holly tánca)
13:45
Rosie világa (Minden idők leglassabb versenye)
13:55
Gondos Bocsok (Süti irigység)
14:20
Wissper (Strucc kerestetik)
14:30
Wissper (Az őrszem)
14:40
Chuggington pályaudvar (Kokó megdönti a rekordot)
14:50
Chuggington pályaudvar (A tootingtoni alagút)
15:00
Kókusz Kokó, a kis sárkány (Cukorka nagyapónak)
15:10
Kókusz Kokó, a kis sárkány (Szellemvadászat)
15:25
Lexi és Lotti - Megbízható detektesók (Az eltűnt hegedű esete)
15:50
Kalózka és Kapitány kalandjai (Az eltűnt hidroplán)
16:00
Gyerekversek (Retekorrú király)
16:05
Hetedhét kaland (Szórakoztató, ismeretterjesztő műsor gyerekeknek, minden hétköznap 10 percben, az M2 gyerekcsatornán)
16:15
Bubbi Guppik (Itt áss!)
16:40
Rosie világa (Csőrös, a zsémbes)
16:50
Rosie világa (A vadon szava)
17:05
Miles a jövőből (A homoklán legendája / Az Atlantix rejtélye)
17:25
Mickey egér játszótere (Szuper Goofy szuper rejtvénye)
17:50
Jake és Sohaország kalózai (Hook alkut köt - A smaragd kókuszdió)
18:15
Szófia hercegnő (A három kívánság)
18:40
Wissper (A meglepetés)
18:45
Wissper (Róka a hóban)
18:55
Chuggington pályaudvar (Az erőverseny)
19:05
Chuggington pályaudvar (Wilson gyakorlatozik)
19:15
Super Wings - A szárnyalók (Az előadás)
19:30
Alvin és a mókusok (Az új táska)
19:40
Alvin és a mókusok (Warbie)
19:50
Luna Petunia (Főzőcskézzünk!)
20:05
M2 matricák - Szó-nyomozó (Zsákbamacska)
20:15
Tuti gimi (Kételyek és remények)
21:05
7-kor nálam! (Lina és Panni vloggerek)
21:25
Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
22:40
Akusztik (Hősök)
23:50
Az A38 hajó színpadán (Hangácsi Márton)
00:50
Melissa és Joey
01:15
Melissa és Joey
01:45
7-kor nálam! (Lina és Panni vloggerek)
02:10
Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
03:10
Akusztik (Hősök)
04:15
Tuti gimi (Kételyek és remények)
05:00
Vízipók-Csodapók (Vízalatti házikók)
05:05
Vackor az első bében (Zachár Zsófi megsúgja Vackornak, hogy van egy piros mackója)
05:10
Rumcájsz kalandjai (A fanyüvők)
05:20
A Kiscsacsi kalandjai (Cin-Cin a kisegér)
05:30
Gondos Bocsok (Süti irigység)
05:55
Chuggington pályaudvar (Az erőverseny)
06:05
Chuggington pályaudvar (Wilson gyakorlatozik)
06:15
Zou (Zou, a bohóc)
06:25
Dóra, a felfedező
06:50
Hollócska, a kis rosszcsont (Az erdészvizsga)
07:00
Bubbi Guppik (Itt áss!)
07:25
A Fikszik (A tejszínhab)
07:35
Kalózka és Kapitány kalandjai (Az eltűnt hidroplán)
07:45
Lexi és Lotti - Megbízható detektesók (Az eltűnt hegedű esete)
08:10
Miles a jövőből (A homoklán legendája / Az Atlantix rejtélye)
08:35
Mickey egér játszótere (Szuper Goofy szuper rejtvénye)
09:00
Jake és Sohaország kalózai (Hook alkut köt - A smaragd kókuszdió)
09:20
Szófia hercegnő (A három kívánság)
09:45
Super Wings - A szárnyalók (Az előadás)
10:00
Eperke legújabb kalandjai
10:20
Luna Petunia (Főzőcskézzünk!)
10:35
Caillou (Olajbogyó bajok - Caillou gyúrmázik - A Gömbvillám expressz)
11:00
Vízipók-Csodapók (Vízalatti házikók)
11:05
Vackor az első bében (Zachár Zsófi megsúgja Vackornak, hogy van egy piros mackója)
11:10
Rumcájsz kalandjai (A fanyüvők)
11:20
A Kiscsacsi kalandjai (Cin-Cin a kisegér)
11:30
Kék egér (Erdőszépe)
11:35
Trombi és a Tűzmanó (Szarvasék karácsonya)
11:45
Kérem a következőt! (Kakukk-tojás)
12:00
Mézga Aladár különös kalandjai (Masinia)
12:25
Dinó Dan (Dinócsapda / Nagy, csúnya szpinoszaurusz)
12:50
M2 matricák - Ha nagy leszek… (Vasutas)
12:55
Dóra, a felfedező
13:20
Hollócska, a kis rosszcsont (A szülinapi ajándék)
13:35
Rosie világa (Csőrös, a zsémbes)
13:45
Rosie világa (A vadon szava)
13:55
Gondos Bocsok (A Sivárvány)
14:20
Wissper (A meglepetés)
14:30
Wissper (Róka a hóban)
14:40
Chuggington pályaudvar (Az erőverseny)
14:50
Chuggington pályaudvar (Wilson gyakorlatozik)
15:00
Kókusz Kokó, a kis sárkány (Oscar nem emlékszik)
15:10
Kókusz Kokó, a kis sárkány (Sárkánybíróság)
15:25
Lexi és Lotti - Megbízható detektesók (A szökevény malac)
15:50
Kalózka és Kapitány kalandjai (A sellős festmény)
16:00
Gyerekversek (Egy nap a suliban)
16:05
Hetedhét kaland (Szórakoztató, ismeretterjesztő műsor gyerekeknek, minden hétköznap 10 percben, az M2 gyerekcsatornán)
16:15
Bubbi Guppik (Bubbi falatok)
16:40
Rosie világa (Tölgyi és a nagy hapci)
16:50
Rosie világa (Ugráló medvék, beszélő fák és kötött fészkek)
17:05
Miles a jövőből (Űrállomás rémállomás / Galaxis útiterv stopposoknak)
17:25
Mickey egér játszótere (A sivatag Donaldja)
17:50
Jake és Sohaország kalózai (Az Aranyló Alkony kincse - Kroki kaland)
18:15
Szófia hercegnő (Király egy nap!)
18:40
Wissper (Paripa-cicoma)
18:45
Wissper (Háborgó hódok)
18:55
Sam, a tűzoltó (Le a papírrepülővel!)
19:05
Sam, a tűzoltó (Hideg-meleg vizes keresőkutya)
19:15
Super Wings- A szárnyalók (Küldemény Hong Kongba)
19:30
Alvin és a mókusok (Theodor elkutyulódik)
19:40
Alvin és a mókusok (A sárkánydadus)
19:50
Luna Petunia (A morgós vulkán)
20:05
M2 matricák - Lássuk a medvét!
20:15
Tuti gimi (Egy este a klubban)
21:05
Született szinglik
21:25
Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
22:40
Odaát (Tükörképek)
23:25
Kulisszák mögött - az A38 hajón (Imre fia Imre)
00:20
Melissa és Joey
00:50
Melissa és Joey
01:15
Született szinglik
01:35
Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
02:40
Odaát (Tükörképek)
03:25
Az A38 hajó színpadán (Hangácsi Márton)
04:15
Tuti gimi (Egy este a klubban)
05:00
Vízipók-Csodapók (Kristálypalota)
05:05
Vackor az első bében (Vackor lovagi szolgálata Zachár Zsófi védelmében)
05:10
Rumcájsz kalandjai (A városkapu)
05:20
A Kiscsacsi kalandjai (Gombszemű bejelenti a tavaszt)
05:30
Gondos Bocsok (A Sivárvány)
05:55
Sam, a tűzoltó (Le a papírrepülővel!)
06:05
Sam, a tűzoltó (Hideg-meleg vizes keresőkutya)
06:15
Zou (Zou és a húsvéti nyuszi)
06:25
Dóra, a felfedező
06:50
Hollócska, a kis rosszcsont (A szülinapi ajándék)
07:00
Bubbi Guppik (Bubbi falatok)
07:25
A Fikszik (A porszívó)
07:35
Kalózka és Kapitány kalandjai (A sellős festmény)
07:45
Lexi és Lotti - Megbízható detektesók (A szökevény malac)
08:10
Miles a jövőből (Űrállomás rémállomás / Galaxis útiterv stopposoknak)
08:35
Mickey egér játszótere (A sivatag Donaldja)
09:00
Jake és Sohaország kalózai (Az Aranyló Alkony kincse - Kroki kaland)
09:20
Szófia hercegnő (Király egy nap!)
09:45
Super Wings- A szárnyalók (Küldemény Hong Kongba)
10:00
Eperke legújabb kalandjai
10:20
Luna Petunia (A morgós vulkán)
10:35
Caillou (Sara sárkánya - Caillou új játéka - Emlékeztető tapasz)
11:00
Vízipók-Csodapók (Kristálypalota)
11:05
Vackor az első bében (Vackor lovagi szolgálata Zachár Zsófi védelmében)
11:10
Rumcájsz kalandjai (A városkapu)
11:20
A Kiscsacsi kalandjai (Gombszemű bejelenti a tavaszt)
11:30
Mikrobi (Csigabirodalom)
11:35
Trombi és a Tűzmanó (Tüzes viadal)
11:45
Kérem a következőt! (Ürge-zűr)
12:00
Mézga Aladár különös kalandjai (Rapidia)
12:25
Dinó Dan (Milyen szaurusz vagy? / Hol a dinó?)
12:50
M2 matricák - Lássuk a medvét! (Rossz fát tesz a tűzre)
12:55
Dóra, a felfedező
13:20
Hollócska, a kis rosszcsont (Henriknek mennie kell!)
13:35
Rosie világa (Tölgyi és a nagy hapci)
13:45
Rosie világa (Ugráló medvék, beszélő fák és kötött fészkek)
13:55
Gondos Bocsok (A félénk fellépő)
14:20
Wissper (Paripa-cicoma)
14:30
Wissper (Háborgó hódok)
14:40
Sam, a tűzoltó (Le a papírrepülővel!)
14:50
Sam, a tűzoltó (Hideg-meleg vizes keresőkutya)
15:00
Rozsdalovag (A csodalény derbi)
15:10
Rozsdalovag (Rozsdafilm)
15:25
Lexi és Lotti - Megbízható detektesók (Tammy, a teknős)
15:50
Kalózka és Kapitány kalandjai (Murána, a cselszövő)
16:00
Gyerekversek (Halihó, a törpe)
16:05
Hetedhét kaland (Szórakoztató, ismeretterjesztő műsor gyerekeknek, minden hétköznap 10 percben, az M2 gyerekcsatornán)
16:15
Bubbi Guppik (Csupa kísértet)
16:40
Rosie világa (Kisbocs és a meglepetés)
16:50
Rosie világa (Szuper Will)
17:05
Miles a jövőből (A fekete lyuk titkai)
17:25
Mickey egér játszótere (Boldog születésnapot Pörgönc!)
17:50
Jake és Sohaország kalózai (Az elefánt-meglepetés - Jake csontzenéje)
18:15
Szófia hercegnő (Gwen kütyüi)
18:40
Wissper (Pingi játékok)
18:45
Wissper (Az egér rejtély)
18:55
Sam, a tűzoltó (Égő szívek)
19:05
Sam, a tűzoltó (Veszélyes ösvény)
19:15
Super Wings- A szárnyalók (Jeti-vadászat)
19:30
Alvin és a mókusok (Zártkörű klub)
19:40
Alvin és a mókusok (Az új diák)
19:50
Luna Petunia (Árnyékszínház)
20:05
M2 matricák - Baltazár-bazár
20:15
Tuti gimi (Döbbenet)
21:05
Született szinglik
21:25
Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
22:40
Odaát (Mentalisták)
23:25
Az A38 hajó színpadán (Rossz versek filmzenekoncert)
00:20
Melissa és Joey
00:50
Melissa és Joey
01:15
Született szinglik
01:35
Én vagyok itt - Zenés magazin az A38 Hajóról
02:40
Odaát (Mentalisták)
03:25
Kulisszák mögött - az A38 hajón (Imre fia Imre)
04:15
Tuti gimi (Döbbenet)
05:00
Vízipók-Csodapók (Miért ugrál a vízibolha?)
05:05
Vackor az első bében (Vackor a táblánál, de csak tolmáccsal akar felelni)
05:10
Rumcájsz kalandjai (A póruljárt uraság)
05:20
A Kiscsacsi kalandjai (Tengeri csata)