Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
08:30
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
10:15
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
10:30
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
12:15
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
14:00
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
15:45
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
17:15
Hrvaška liga... Komentator: Luka Potočnik.
19:00
TV Shopping
19:30
NHL... Komentator: Uroš Puš.
21:30
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Žvab.
23:15
Svetovni pokal... Komentator: Žiga Ikič.
01:15
Hrvaška liga... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Avstralska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Turška liga, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
06:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
08:15
Svetovni pokal... Komentator: Žiga Ikič.
10:15
Bundesliga... Komentator: Mitja Hozjan.
11:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
13:15
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
14:45
Ligue 1... Komentator: Uroš Puš.
16:45
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Žvab.
18:30
TV Shopping
19:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
21:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
22:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
23:30
Svetovni pokal... Komentator: Žiga Ikič.
01:30
Turška liga, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
03:15
Avstralska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
06:45
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
07:45
Prijateljska tekma... Komentator: Žiga Ikič.
09:45
TV Shopping
10:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
11:55
Turška liga, ženske... Komentator: Gregor Žvab.
13:55
EHF Liga prvakov... Komentator: Gregor Gajšek.
15:45
Španska liga... Komentator: Luka Cotič.
17:25
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
19:15
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
20:15
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
20:25
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
22:30
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
00:30
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
02:00
Francoska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
03:30
Red Bull Air Race... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
Turška liga, ženske... Komentator: Gregor Žvab.