Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
06:45
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
08:45
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
10:35
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
11:25
Svetovni pokal... Komentator: Žiga Ikič.
13:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
14:00
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
14:15
TV Shopping
14:45
Serie A... Komentator: Luka Potočnik.
16:45
Serie A magazin... Komentator: Luka Cotič.
17:15
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Žvab.
18:55
Bundesliga... Komentator: Mitja Hozjan.
20:40
Francoska liga... Komentator: Robert Kukovica.
22:30
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
00:30
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
01:05
NHL... Komentator: Uroš Puš.
03:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
05:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
06:45
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
08:45
Ligue 1... Komentator: Uroš Puš.
10:30
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
11:25
Svetovni pokal... Komentator: Žiga Ikič.
13:30
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
13:45
Serie A magazin... Komentator: Luka Cotič.
14:15
TV Shopping
14:45
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
15:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
16:55
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
19:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
20:55
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
23:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
00:55
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
03:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Žvab.
06:45
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
08:30
TV Shopping
08:45
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
10:30
Serie A magazin... Komentator: Luka Cotič.
11:15
Prijateljska tekma... Komentator: Gregor Gajšek.
13:10
Španska liga... Komentator: Luka Cotič.
15:15
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
15:25
EHF Liga prvakinj... Komentator: Robert Kukovica.
17:15
Prijateljska tekma... Komentator: Žiga Ikič.
18:55
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
20:40
Francoska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
22:30
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
23:30
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
01:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
03:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
04:30
FIBA Basketball... Komentator: Žiga Ikič.
05:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.