Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 1
05:35
Mirepoix / Cazouls-les-Beziers - 192,7 km.
06:33
Trebnje / Novo Mesto - 21,5 km (ITT).
07:35
Giro - Best Of.
08:37
Chasing History.
09:09
[1] A. Barty (Aus) v J. Konta (Gbr) [4].
10:06
Special Summer.
11:59
Commissioner of Football.
12:06
Mirepoix / Cazouls-les-Beziers - 192,7 km.
12:48
Trebnje / Novo Mesto - 21,5 km (ITT).
13:39
[1] A. Barty (Aus) v J. Konta (Gbr) [4].
15:07
Trebnje / Novo Mesto - 21,5 km (ITT).
15:40
Halle-Ingooigem.
18:32
Nadia Comăneci.
19:04
Rugby in New Zealand.
19:37
Weightlifting / Swimming.
20:07
Novice, prvič
20:14
Halle-Ingooigem.
20:57
Mirepoix / Cazouls-les-Beziers - 192,7 km.
23:29
Novice, prvič
00:06
Halle-Ingooigem.
00:58
Trebnje / Novo Mesto - 21,5 km (ITT).
01:25
[1] A. Barty (Aus) v J. Konta (Gbr) [4].
03:00
[1] R. Nadal (Esp) v D. Thiem (Aut) [7].
04:36
[1] S. Halep (Rou) v S. Stephens (Usa) [10].
06:04
Giro - Best Of.
07:03
J. Higgins (Sco) v M. Williams (Wal).
08:35
Tour of Flanders - 266,5 km.
09:34
La Fleche Wallonne - 198,5 km.
10:30
Liege-Bastogne-Liege - 258,5 km.
11:22
Halle-Ingooigem.
12:25
FIFA Nogomet, prvič
12:57
World Series - Texas (Usa).
14:01
Top 10 Gymnast.
15:30
Nadia Comăneci.
16:03
[1] R. Nadal (Esp) v D. Thiem (Aut) [7].
19:26
Chasing History.
19:55
EUROSPORT 2 Novice, prvič
20:04
Tour of Flanders - 266,5 km.
21:02
Amstel Gold Race - 263 km.
21:55
La Fleche Wallonne - 198,5 km.
22:51
Novice, prvič
22:59
Special Summer.
23:53
Novice, pon.
00:02
Highlights of the Night.
00:59
All Access.
01:25
J. Higgins (Sco) v M. Williams (Wal).
03:00
Skakanje s pečin: World Series , US, pon.
08:30
Kolesarstvo: BE Cup , BE, pon.
09:30
Nogomet
11:00
Women's Final.
12:00
Kolesarstvo: BE Cup , BE, pon.
13:00
Zimski športi: Lovimo zgodovino, pon.
15:45
Nogomet
19:55
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
20:00
OI: Hiša Slavnih Top 10 Gymnast, pon.
21:00
OI: Dežele legend, pon.
21:25
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
22:30
Women's Final.
23:25
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
23:30
Razno: Prvaki s druge plati, pon.
00:30
Supersport: SP Brno, CZ, pon.
03:00
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
03:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
04:00
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
04:30
World Endurance Championships.